Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G
Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G
Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G
G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G
Naar Albertus Verhoesen olieverf op paneel, haan met kippen en tuinvaas 17,3x15cm. Cond.: GVERVALLEN UIT VEILING
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
Riviere, toegeschreven aan A. de la Riviere ( Rotterdam 1857 - 1941), olieverf op linnen, beschonken soldaten 25x35cm. Cond.: G
Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands riviergezicht 28x60cm. Cond.: G
J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G
Arie Knikker ( 1887 Haarlem - 1962 Den Haag), olieverf op paneel, plasgezicht bij avond met visser 27x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G