Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hugo Berten, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G

Otto Polus
Resultaat: 65 EUR

Otto Poluss ca. 1950 (Lucarno), olieverf op paneel, 87x63cm. Cond.: G

Monogram 1937, stilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G

Alma Held
Startprijs 30 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 400 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G

Erwens, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 20 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Steenkool tekening
Resultaat: 30 EUR

Monogram (G.B. of V.B.) ca. 1930, houtskool op papier, schip op kade 38x33cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen, pluimvee
Startprijs 800 EUR

Naar Albertus Verhoesen olieverf op paneel, haan met kippen en tuinvaas 17,3x15cm. Cond.: GVERVALLEN UIT VEILING

Aquarel
Startprijs 20 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

Rasmussen
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G

Kunstwerk
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G

A. de la Riviere
Startprijs 400 EUR

Riviere, toegeschreven aan A. de la Riviere ( Rotterdam 1857 - 1941), olieverf op linnen, beschonken soldaten 25x35cm. Cond.: G

Zaran Gera
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

Tekening officier 1842 + brief
Resultaat: 25 EUR

Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands riviergezicht 28x60cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

H. Leuverink 91, olieverf op paneel, vliegenzwammen 42x53cm. Cond.: G

Arie Knikker senior
Startprijs 500 EUR

Arie Knikker ( 1887 Haarlem - 1962 Den Haag), olieverf op paneel, plasgezicht bij avond met visser 27x41cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

v.d. Bosse ca. 1910, olieverf op linnen, bospad 40x60cm. Cond.: G

Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G