Twee werken van Piet van de Hem (1885 - 1961), gemengde techniek op papier, "De Relletjes" en "De politieke hordeloop" 1933-1934, 35x48cm. en 43x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Ets 17-18e eeuw, ets op papier, zwerver met stokken, 14x9cm., Cond.:G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1917 (Mura Karoly?, Hongaarse of Russische school), olieverf op linnen, portret van een man met muts en baard 38x30cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
V. Stasik 1936 (Sarosi Paraszy Typus), olieverf op linnen, portret van een man 37x47cm. Cond.: G
Hakse en Cazimir (Duo), Acryl op paneel, 2000, Friesland, waddengebied. 101x122cm., Cond.:G
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon in Petersburgse stijl met een zilveren ( ?) rizza. Russisch omstreeks 1900. 14,5x18cm. Cond.: M
Moeder Gods van Feodorovsk. Russisch omstreeks 1800 met een geelkoperen randversiering (basma) 26x31,5cm.