Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen (cracele verf), abstracte compositie 70x50cm. Cond.: G
König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G
Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Twee schilderijen van Yakovleva Veronica (Russische School), olieverf op linnen, landschappen 27x20cm. en 29x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, vaas met bloem 35x45cm. Cond.: G
Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf nach W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Duitse lithografie ca. 1900 door Alfred Bournye Düsseldorf, motief W. Camphausen 51x65cm. Cond.: R
S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G
Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 -1951 Soest), olieverf op paneel, 4 eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R
Corneille '97 101/250, (1922 - 2010 Beverloo), lithografie op papier, "Unique" 21x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G