Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 48x63cm.
Marja de Jong, pastel op papier, schimmende figuren 48x62cm. Cond.: G
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ),olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G
Stefanek '91, olieverf op paneel, winters landschap met beekje 13x18cm. Cond.: G
M. de Wit 11-97, gemengde techniek op papier, "Achter tralies", fetischisme 40x60cm. Cond.: G
J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G
J. Kercek (?) ca. 1910, olieverf op linnen, kerkinterieur 61x81cm. Cond.: G