Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G
Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 80e jaren,ets op papier, 3 etsen in lijst, 1x hooikar, 1x clown, 1x teckel. 6x6cm., Cond.:G
L.van Eijl 1935 (art-deco) olieverf op linnen, dorpsgezicht van Houten. 40x50cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, water en figuren 50x65cm. Cond.: R
Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G
Alberto Giacometti (1901 -1966), (Voorzijde A.G. Alberto Giacometti, achterkant Deyaine par Olivier Larronde), lithografie op papier, 28x38cm. Cond.: G
H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G
Renald '96, olieverf op papier, man met pijp en vogel 59x44cm. Cond.: G
H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G
W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G
H. Schippers '78, aquarel op papier, kerkinterieur 46x66cm. Cond.: G
W.R. Dore 1915, olieverf op paneel, riviergezicht met molen 23x16cm. Cond.: G
A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G
Gesigneerd A. Mauve (naar voorbeeld van), olieverf op linnen, landschap met vee en boerin 45x30cm. Cond.: G
Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, figuur met koe en getallen 65x37cm. Cond.: G
Domotyrko Dmitry (Russische School), olieverf op paneel, landschap met kasteel 35x25cm. Cond.: G
W.H. Burger Willing ca. 1920 (1882 - 1969 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een man met hoed 24x30cm. Cond.: G
Kubler, olieverf op linnen, ca. 1930, mediteriaans landschap. 30x40cm., Cond.:R/G
Bekker 20e eeuw, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 14x25cm. Cond.: G
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 49x26cm. Cond.: G
L. Garrington 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met tram en figuren 25x20cm. Cond.: G
A. Zwanenberg ca. 1930, olieverf op linnen, interieur met vaas en bloem 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 95x95cm. Cond.: U
A. Maillot (1861 - 1944 Franse School), reproductie op papier, vrouwelijke naakten 49x63cm. Cond.: G
M. Bosmans ca. 1940, olieverf op linnen, vrouwelijk portret 65x50cm. Cond.: G
M. de Jongere, ingekleurde ets op papier, Dordrecht 32x46cm. Cond.: G
Jacques Mels 1948 (1899 Tilburg - ), dorpsgezicht met figuren (vochtplekjes) 31x51cm. Cond.: R
R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G
S. Armann, olieverf op linnen, landschap Indonesië 59x38cm. Cond.: R
L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
Frans Bolle? 1935, aquarel op papier, vaas met rozen 58x47cm. Cond.: G
J. v. Slooten, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G
Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (Durien), olieverf op paneel, havengezicht met kranen 25,5x17cm. Cond.: G
Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571 - 1646), ets op papier, Zutphania Comitatus De Pays, comte et ville de Zutphen 26x20cm. Cond.: G
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571- 1646 Gelderland), ets op papier, Ditrio Trans isulana "Le Pays D'over-issele" 25,5x19cm. Cond.: G
Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G
H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G
M.J.Manschot 2001, olieverf op linnen, landschap met boerderij, 40x50cm., Cond.:G
J. Brink ca. 1900, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G
J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G