15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR

Schilderij, vrouw op stoel
Startprijs 80 EUR

Schilderij, Peter Diem
Resultaat: 450 EUR

Gesigneerd H. Gurschner
Resultaat: 1.100 EUR

2 Strandgezichten
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G

Jan te Wierik, zeefdruk
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G

3 Etsen in lijst
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 80e jaren,ets op papier, 3 etsen in lijst, 1x hooikar, 1x clown, 1x teckel. 6x6cm., Cond.:G

Blok van der Velde
Resultaat: 415 EUR

Jan Lary
Startprijs 60 EUR

L.van Eijl
Startprijs 100 EUR

L.van Eijl 1935 (art-deco) olieverf op linnen, dorpsgezicht van Houten. 40x50cm., Cond.:G

Aquarel, Hollands landschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, water en figuren 50x65cm. Cond.: R

Panorama
Startprijs 50 EUR

Sepia
Resultaat: 50 EUR

Schaapskooi
Resultaat: 80 EUR

Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 650 EUR

Giacometti, lithografie 61
Startprijs 50 EUR

Alberto Giacometti (1901 -1966), (Voorzijde A.G. Alberto Giacometti, achterkant Deyaine par Olivier Larronde), lithografie op papier, 28x38cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 250 EUR

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, gouden lijst
Resultaat: 110 EUR

Renald, ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Schilderij, Renald
Resultaat: 50 EUR

Renald '96, olieverf op papier, man met pijp en vogel 59x44cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 15 EUR

Gouache, H.W. v. Meines
Resultaat: 25 EUR

H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G

Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 20 EUR

W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G

Kerkinterieur
Startprijs 90 EUR

H. Schippers '78, aquarel op papier, kerkinterieur 46x66cm. Cond.: G

Schilderij, molen
Resultaat: 30 EUR

W.R. Dore 1915, olieverf op paneel, riviergezicht met molen 23x16cm. Cond.: G

Schets, A. Olthof
Resultaat: 60 EUR

A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G

C. Cornelisz, stilleven kersen
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone, Frans dorpsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Schaapsherderin
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd A. Mauve (naar voorbeeld van), olieverf op linnen, landschap met vee en boerin 45x30cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, schapen
Startprijs 40 EUR

Schilderij, figuren
Startprijs 360 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, figuur met koe en getallen 65x37cm. Cond.: G

Schilderij, Russisch
Resultaat: 50 EUR

Domotyrko Dmitry (Russische School), olieverf op paneel, landschap met kasteel 35x25cm. Cond.: G

Portret, man met hoed
Startprijs 90 EUR

W.H. Burger Willing ca. 1920 (1882 - 1969 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een man met hoed 24x30cm. Cond.: G

Modern olieverf schilderij
Startprijs 130 EUR

Frits Goosen, winterlandschap
Startprijs 700 EUR

Kubler
Startprijs 40 EUR

Kubler, olieverf op linnen, ca. 1930, mediteriaans landschap. 30x40cm., Cond.:R/G

W. Heidtman, landschap
Resultaat: 10 EUR

Schilderij, Animal Carnaval
Startprijs 260 EUR

Bekker 20e eeuw, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 14x25cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Startprijs 100 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Muhlhaus, rivier en boten
Startprijs 340 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 49x26cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 60 EUR

Garrington
Startprijs 160 EUR

L. Garrington 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met tram en figuren 25x20cm. Cond.: G

A. Zwanenberg ca. 1930
Resultaat: 50 EUR

A. Zwanenberg ca. 1930, olieverf op linnen, interieur met vaas en bloem 50x70cm. Cond.: G

Aquarel, klein
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G

Schilderij, Baayens
Resultaat: 110 EUR

Pieter Vierhout, Provence
Resultaat: 200 EUR

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 20 EUR

Wilhelm Kaverman?
Resultaat: 110 EUR

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 700 EUR

Zivojin Celic (1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 95x95cm. Cond.: U

Schilderij Maillot, naakt
Startprijs 200 EUR

A. Maillot (1861 - 1944 Franse School), reproductie op papier, vrouwelijke naakten 49x63cm. Cond.: G

A. Heyboer, haan
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 195 EUR

Schilderij, Bosmans
Startprijs 200 EUR

M. Bosmans ca. 1940, olieverf op linnen, vrouwelijk portret 65x50cm. Cond.: G

Corneille, vrouw
Resultaat: 500 EUR

Steendruk, de Jongere
Resultaat: 40 EUR

M. de Jongere, ingekleurde ets op papier, Dordrecht 32x46cm. Cond.: G

Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR

Ton Ancone, koeien
Resultaat: 60 EUR

Pieter Vierhout, Provence staand
Resultaat: 150 EUR

J. Mels, aquarel
Startprijs 30 EUR

Jacques Mels 1948 (1899 Tilburg - ), dorpsgezicht met figuren (vochtplekjes) 31x51cm. Cond.: R

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, stilleven
Resultaat: 65 EUR

R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G

Litho
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Startprijs 40 EUR

S. Armann, olieverf op linnen, landschap Indonesië 59x38cm. Cond.: R

Schilderij, H. de Groot
Resultaat: 120 EUR

Schilderij, Lex Muller
Resultaat: 60 EUR

L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G

Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G

Aquarel, vaas met rozen
Startprijs 35 EUR

Frans Bolle? 1935, aquarel op papier, vaas met rozen 58x47cm. Cond.: G

Schilderij, naakte dame
Startprijs 140 EUR

J. v. Slooten, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Resultaat: 10 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

Schilderij
Startprijs 30 EUR

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd schilderij, boten
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G

Gravure Spanjaarden in lijst
Startprijs 50 EUR

Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G

Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (Durien), olieverf op paneel, havengezicht met kranen 25,5x17cm. Cond.: G

Kleinere kaart Zutphen in lijst
Resultaat: 25 EUR

Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M

Resultaat: 35 EUR

Losse kleinere kaart Zutphen
Startprijs 20 EUR

Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571 - 1646), ets op papier, Zutphania Comitatus De Pays, comte et ville de Zutphen 26x20cm. Cond.: G

Litho met pamflet, Bervoets
Resultaat: 150 EUR

Kleinere kaart Gelderland
Startprijs 20 EUR

Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571- 1646 Gelderland), ets op papier, Ditrio Trans isulana "Le Pays D'over-issele" 25,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, Schmidt
Resultaat: 55 EUR

Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G

Gravure Amsterveen
Resultaat: 25 EUR

Schilderij, H. Bean
Resultaat: 30 EUR

H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G

Prent, tandarts
Startprijs 100 EUR

Schilderij M.J. Manschot
Resultaat: 50 EUR

M.J.Manschot 2001, olieverf op linnen, landschap met boerderij, 40x50cm., Cond.:G

Larens interieur
Resultaat: 45 EUR

J. Brink ca. 1900, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren Cond.: G

Schilderij, boerin met kippen
Resultaat: 150 EUR

Stilleven herfst
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G

Dubbele ingekleurde kaart
Resultaat: 160 EUR

Tekening vogels
Resultaat: 30 EUR

J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G

Ingekleurde kaart Overijssel
Startprijs 175 EUR

Aquatint, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Ad Verstijnen
Resultaat: 180 EUR

Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G