Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jugendstil mappen
Resultaat: 55 EUR

Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G

Gariek, Kunstsammlung Dresden
Startprijs 20 EUR

Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G

Map, Berlin Stalinallee
Resultaat: 30 EUR

Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G

Tekeningen, Carl Hampel
Startprijs 100 EUR

Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

Aerle, knotwilgen
Startprijs 150 EUR

C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G

C. van der Windt, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G

Ton Ancone
Resultaat: 160 EUR

Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Bogman
Startprijs 500 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 10 EUR

Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G

Groot jachtstilleven
Startprijs 800 EUR

F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Startprijs 100 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Andries Verleurs
Startprijs 150 EUR

Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G

Van Gessel
Startprijs 200 EUR

H.v.Gessel, ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met twee boerinnen bij hek en kippen(iets craquelee) 50x35cm., Cond.:R/G

J.H. Verburg
Resultaat: 90 EUR

J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G

Gravure Decaris
Resultaat: 30 EUR

Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, boten op een meer
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 600 EUR

Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G

Johannes Bosboom, kerkinterieur
Startprijs 500 EUR

Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R

Schilderij, paarden met hond
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, paarden voor een kar
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G

Groot stilleven, M. Wölcke
Startprijs 100 EUR

M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G

Georg Rueter, hondje
Resultaat: 500 EUR

Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G

W.P.Steggerda
Startprijs 200 EUR

W.P. Steggerda ca.1900, olieverf op linnen, boer met mallejan en paarden in het bos 80x120cm. Cond.: G

Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

Schilderij, Schotse collie
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, 2e helft 20e eeuw, Collie, 12x17cm., Cond.:G

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Goedvriend
Resultaat: 150 EUR

Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Italiaans dorpje aan het meer, ca.1950, 50x40cm., Cond.:G

Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR

Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Gesigneerd G.H. Gobell
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G

Hanneke 1986
Startprijs 30 EUR

Hanneke 1986,(Hanneke de Jager) aquarel op papier, stilleven met fles en appels. 46x32cm., Cond.:G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 10 EUR

Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G

Ed 1974
Startprijs 30 EUR

Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Schilderij, herten
Startprijs 150 EUR

Eco Bruyere? (Belgische School) ca. 1900, olieverf op linnen, herten in landschap 96x63cm. Cond.: G

Wilfried Genorf 64
Resultaat: 40 EUR

Wilfried Genorf 1964, ets op papier, de eergrede, eerste staat 46x26cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Clement Quinton
Startprijs 1.000 EUR

Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U

Icoon
Startprijs 500 EUR

Drievelden icoon met Jezus, Sint Nicolaas en 6 andere heiligen met randversiering in Oud- Russische stijl. Omstreeks 1900, 22x26,5cm.

Pantokrater, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon . Russisch, 2e helft 19e eeuw, 17,5x22,5cm.

Icoon, Maria 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Moeder Gods Troosters van de Bedroefden. Russisch omstreeks 1900, 17,5x22cm.

Diverse grafieken, aqaurellen etc.
Resultaat: 20 EUR

Kavel met diverse grafieken, aquarellen etc.

C. Cornelisz, stilleven citroen
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Arthur Fendel, koeien
Startprijs 750 EUR

Arthur Feüdel 1908 (Harthau 1857 - 1929 Katwijk), olieverf op paneel, landschap met koeien en boer bij avond 29x20cm. Cond.: G

Jan Cremer, repro gelim.
Resultaat: 200 EUR

Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G

Icoon 20e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M

Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 180 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G

Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 180 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G

Evert Rabbers, schilderij
Resultaat: 180 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G

Pico, portret
Startprijs 10 EUR

Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen (ovaal) 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, A.K.
Resultaat: 20 EUR

A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R

Lijst met portret
Resultaat: 110 EUR

Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R

Langwerpig schilderij
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd O.Franc?, relief met stukwerk op paneel, abstracte compositie. 122x30 cm., Cond.:G

Hildegard Korger
Startprijs 20 EUR

Map Hildegard Korger, Schriftgestaltung map vorlagen, studien, VeB Dresden 45x32cm. COnd.: G

Jan Knikker junior
Startprijs 225 EUR

Jan Knikker jr. (Leiden 1911 - Den Haag), olieverf op paneel, gezicht op Zierikzee 18x13cm. Cond.: G

A.Boer ets
Resultaat: 20 EUR

A.Boer, ets op papier, Dom te Utrecht,kloostergang, 28x53cm., Cond.:G

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Hugo Berten, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G

Otto Polus
Resultaat: 65 EUR

Otto Poluss ca. 1950 (Lucarno), olieverf op paneel, 87x63cm. Cond.: G

Monogram 1937, stilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G

Alma Held
Startprijs 30 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 400 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G

Erwens, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

G. Erwens ca. 1980 (Utrecht), olieverf op linnen, bosgezicht bij avond 60x30cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 20 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Steenkool tekening
Resultaat: 30 EUR

Monogram (G.B. of V.B.) ca. 1930, houtskool op papier, schip op kade 38x33cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen, pluimvee
Startprijs 800 EUR

Naar Albertus Verhoesen olieverf op paneel, haan met kippen en tuinvaas 17,3x15cm. Cond.: GVERVALLEN UIT VEILING

Aquarel
Startprijs 20 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

Rasmussen
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G

Kunstwerk
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G

A. de la Riviere
Startprijs 400 EUR

Riviere, toegeschreven aan A. de la Riviere ( Rotterdam 1857 - 1941), olieverf op linnen, beschonken soldaten 25x35cm. Cond.: G

Zaran Gera
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

Tekening officier 1842 + brief
Resultaat: 25 EUR

Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands riviergezicht 28x60cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Schackmann 1928, olieverf op linnen, vaas met rozen 55x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

H. Leuverink 91, olieverf op paneel, vliegenzwammen 42x53cm. Cond.: G

Arie Knikker senior
Startprijs 500 EUR

Arie Knikker ( 1887 Haarlem - 1962 Den Haag), olieverf op paneel, plasgezicht bij avond met visser 27x41cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

v.d. Bosse ca. 1910, olieverf op linnen, bospad 40x60cm. Cond.: G

Stilleven, onduidelijk gesig. 1965
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G