Antieke Hollands zilveren sierlepel en taartvork/cakeprikker, 835/000 Jaarletter: S 1928 en jaarletter: H 1917, samen ca. 126gr., L.19cm., Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren opengewerkte sierlepels, jaarletter: L, 1921 en jaarletter: R, 1927 (molenwiek ontbreekt) 835/000, samen ca. 130gr.L.18-22cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren siervork en lepel 835/000, vork: jaarletter: P 1925, MT.: Hooykaas, lepel: Jaarletter: H 1917, L. 21cm., Samen ca. 130 gr., Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000, jaarletter: S 1928, samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren gembercouvert. Het geheel is handgegraveerd 835/000, Jaarletter: O 1873, MT: Jacobus Driesen Schoonhoven, L.18cm., ca. 62gr. Co0nd.U
Antieke Hollands zilveren sierlepel en vork 835/000. Lepel: Jaarletter:Q 1926, Vork: Jaarletter: MT: P.van Erp Leeuwarden.L.21cm. Samen ca. 140 gr. Cond.:U