Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U