Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Art-deco zilveren roomlepel, 835/000, ronde bak en ajourgezaagde gematteerde stee lmet haak, MT: Fa.Molenberg Groningen ca. 1931, L.8cm., ca. 17gr.

Zilveren suikerschuit met schep
Startprijs 220 EUR

Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 190 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G

2 Confiturenvorkjes
Startprijs 40 EUR

Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)

Zilveren balpen en vulpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.

2 Zilveren boterspatels
Resultaat: 80 EUR

Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

Zilveren Dupontpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G

Zilveren bruidsmes
Startprijs 200 EUR

Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.

Zilveren briefopener, one dollar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.

Zilveren briefopener, liniaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren briefopener/liniaal, 925, ca 89 gr.

Zilveren voetschaal
Startprijs 125 EUR

Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

3 Delen plated
Resultaat: 80 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R

Zilveren zoutbakje
Startprijs 575 EUR

Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.

Zilveren tafelschuier
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U

Zilveren theeschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontouneerd gegraveerd heft, 835/000, MT: Wed.A.Pluut, Schoonhoven, ca. 1896, L.10cm., ca.9gr.

6 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.