Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.
Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.