Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U

Schaal, zilv. hengsel
Startprijs 35 EUR

Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand, 835/000, MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1890, L.12.5cm., ca. 10gr.

Vaasje, zilv. voet
Startprijs 40 EUR

Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.

7 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G

Plated fotolijstje
Startprijs 15 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Zilveren slatang
Startprijs 225 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U

Zilv. vaasje + Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.

6 Zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.

3 Zilveren pennen
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 50 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.

8 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

2 Tasbeugeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.