Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
6 zilveren theelepels,nieuw, 925, bewerkte steel met aan de bovenzijde een soort pijnappel. totaal ca 42 gr.
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met fraaie schelpvormige bak en gedraaide palissander houten steel. Onduidelijk Nederlands meesterteken, gekeurd anno 1873, 835/000 28,5x8cm.
Getorste houten thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen, aanwijspunnt Lapis-Lazuli. L.28.5 cm., Cond.:U
Drie deel plated, 20e eeuw. Een broodman en twee servetringen. 28x20x10cm. en 3-6 cm. Cond.:G
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
Antieke Duits zilveren koffiekan op vier poten uitlopend in bladdecor. Handgreep en schenktuit zijn eveneens met blad-en bloemdecor versierd. Bovenop het scharnierende deksel is een pijnappel gemontee...
Fraaie ajourgezaagde zilveren visschep met florale graveringen en ivoren steel. MT:. J.H. Schouten Amsterdam anno 1854, 835/000 ca. 90gr.
Houten dienblad met zwaar Hollands zilveren montuur, ajourgezaagd en gegraveerd, met twee handgrepen. 835/000, 47x30cm.
Mahoniehouten marquetterie lepeldoos met spiegels onder en boven. Hierin 12 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en een bijbehorende zilveren suikerschep. MT:. H.M. Baandt Amsterdam anno 1852...
Fraaie grote zilveren tafelstrooier op vierkante voet versierd met guirlandes op corpus en met ajour gezaagde afneembare dop. MT.:JAS, ca. 254 gr., H.21 cm., øcorpus 8cm., Cond.:U
Mooie grote peervormige zilveren koffiekan met zilveren handgreep en scharnierende deksel, begin 1900, Duitsland, ca. 750 gr., H.27 cm., Cond.:U
Zilveren krekel, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.ca. 9.5cm., ca. 59gr.
Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Zilveren lepel met Jugendstil graveerwerk en carneoolsteen op de steel. MT:. Robbe en Berking Flensburg ca. 1890, 800/000 ca. 48gr. L.: 22cm.
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, jaarletter: I : 1943, meesterteken onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen ...
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U
Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.