Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.
Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.
Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G
Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U
Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U
Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Antieke Hollands zilveren sierlepel en taartvork/cakeprikker, 835/000 Jaarletter: S 1928 en jaarletter: H 1917, samen ca. 126gr., L.19cm., Cond.:U
Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U
Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren opengewerkte sierlepels, jaarletter: L, 1921 en jaarletter: R, 1927 (molenwiek ontbreekt) 835/000, samen ca. 130gr.L.18-22cm., Cond.:U
Mooi antiek Hollands zilveren dienblad op vier pootjes met bewerkte zilveren gegoten rand. 835/000, eind 1800. 33x24cm., ca. 573gr.
Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.
Antieke Hollands zilveren siervork en lepel 835/000, vork: jaarletter: P 1925, MT.: Hooykaas, lepel: Jaarletter: H 1917, L. 21cm., Samen ca. 130 gr., Cond.:U
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000, jaarletter: S 1928, samen ca. 100 gr. Cond.:U
Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren gembercouvert. Het geheel is handgegraveerd 835/000, Jaarletter: O 1873, MT: Jacobus Driesen Schoonhoven, L.18cm., ca. 62gr. Co0nd.U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren sierlepel en vork 835/000. Lepel: Jaarletter:Q 1926, Vork: Jaarletter: MT: P.van Erp Leeuwarden.L.21cm. Samen ca. 140 gr. Cond.:U
Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U
Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm
Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.
Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G
Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: onleesbaar, ca. 96gr., ø11cm., H.5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een klein scheurtje v...
Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U