Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestek + 2 kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Groot uitgebreide bestekset van Kempen en Begeer met daarbij 2 Keltum kandelaars. Alles plated Cond.: G

Zilv. natfruitschep
Startprijs 100 EUR

Zeer fraaie antfieke Hollands zilveren bewerkte en handgegraveerde natfruitschep 835/000 Jaarletter: E 1864, MT: waarschijnlijk Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, L. 20cm., ca. 44gr.Copnd.:U

Zilveren brillendoos + bril
Startprijs 80 EUR

Zilveren gehamerde brillendoos, 800/000 met deels gouden knijpbrilletje. Aafm.doos 11x5.5x1.5cm., ca. 69gr.

Zilveren briefopener
Resultaat: 35 EUR

Zilveren briefopener, 925,langwerpig heft, bewerkt met gladstuk voor gravure, ca 50 gr.

Djokja zilv. olijflepel
Resultaat: 70 EUR

Djoka zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak, de steel heeft een opgegraveerde bloem, 800/000 L.14cm., ca.28gr.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren roomlepel en theeschep met boerderijmotief in de bak en melkmeisje op de steel. Roomlepel 835/000 uit 1947. ca 44 gr. Cond. U.

Plated bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G

7x Plated
Resultaat: 35 EUR

Grote oude plated bewerkte kan, asbak en 5 plated flessenonderzetters.

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zuurprikker, Duitsland 800/000, met ribbeldecor en afschuifsysteem L.12cm.. ca. 6gr.

Zilveren kovsch
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren kovsch Rusland, met florale emaille bewerking vergulde binnenzijde, 84 zolotniks 875/000 zilver, 51gr. H. ca.3.5cm.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Zilveren jardiniere met florale opengewerkte rand op vier bokkepootjes met blauw glazen binnenbak. MT: B.W. van Eldik Zutphen ca. 1923, 6xø13cm., ca. 138gr.

Uitgebreid plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Uitgebreid plated bestek etc. o.a; bestek, eierdoppen, taartschep, servetringen, opdienlepels etc. COnd.: G

6x Plated vork/lepel
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen Christoffel plated bestek; 6x lepel en 6x vork 21cm. Cond.: G

2 Krist. flessenbakken
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.

Zilv. aardbeienlepel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollands zilveren aardbeienlepel 835/000, Jaarletter: X 1857, MT: onleesbaar, L.20cm., ca. 34gr.

3 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Z...

Bijbel 1796
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1796, met dubbele zilveren sloten 835/000 MT: Jean de Croix Hoorn. 17.5x11x7.5cm., Cond.:U

Zilveren jamlepel
Startprijs 90 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren confiture lepel met handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur, Jaarletter: T 1878, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, L.18cm., ca. 45gr.

Krist. bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met fraaie inscriptie. 8xø14cm. deksel ca. 59gr.

Zilveren tang + theeduimpje
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands zilveren klontjestang met bijbehorend theeduimpje, geribbelde bewerking. 835/000. Jaarletter Y 1833. MT: onduidelijk. ca 27 gr. Cond. U

6 Zilveren compotelepels
Resultaat: 110 EUR

Zes Hollands zilveren 835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U

2 Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee plated kandelaren 1e helft 20e eeuw in Empire stijl 28xø13cm.

Krist. olie- / azijnstel
Startprijs 250 EUR

Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel. aan het einde van de steel opengewerkt en handgegraveerd. 835/000. MT. B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900. ca 26 gr. Lengte 12 cm. Cond. U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatje op vier klauwpootjes met blauw glazen binnenbakje MT: B.W.van Eldik Zutphen ca. 1920, 4.5xø7cm., ca. 39gr.

Roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U

3 Sorbetlepels
Resultaat: 10 EUR

Drie plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

10 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.

Deense Oostzeelepel
Startprijs 70 EUR

Deense zilveren Oostzeelepel gecontourneerde steel met dubbele filet rand en inscriptie aan achterzijde van steel. MT: Bodewadt Denemarken ca. 1861, L.21cm., ca. 44gr.

Zilveren lepel
Resultaat: 70 EUR

Russische zilveren lepel met spatelheft steel, MT: Michael Takkinen St.Petersburg Rusland ca. 1829, L.21.5 cm., ca. 54gr.

Zilveren vork
Startprijs 60 EUR

Zilveren vork met fraaie Jugendstil afbeeldingen op voor-en achterzijde van de steel. 800/000 MT: Frans Bakner L.Weber- Düsseldorf ca. 1905, L.21.5cm., ca. 65gr.

Zilv. druivenschaartje
Startprijs 120 EUR

Zilveren druivenschaar uitbundig bewerkt met druivenranken. 835/000. ca 67 gr. Lengte 15 cm. Cond.U

2 Zilveren compotelepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000....

Zilveren tafelmes
Startprijs 70 EUR

Prachtig zilveren tafelmes, 1e gehalte Cristofle Sterling France, L.24.5cm.

Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote oude plated fruitschaal met geschulpte rand en bewerkte voet 20e eeuw 16xø31cm. Cond.: G

9 Plated fotolijstjes
Resultaat: 25 EUR

Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G

Biedermeier jamlepel
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.

Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 18e eeuwse lepel met keuren en toets aan voorzijde van de steel en inscriptie aan achterzijde van de steel, Koningsberg Duitsland ca. 1755, L.20cm., ca. 44gr. Bak is iets afgeslepen.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoos, rondom handgegraveerde bewerking. Grootkeur zilver: 835/000. Jaarletter Q:1875. MT AK, ca 27 gr. 4.5x4.5x2cm. Cond. U

Zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 18e eeuwse lepel met aan achterzijde van de steel inscriptie. MT: Rintinus de Grave-Leer (Oost Friesland) ca. 1787, L.20.5cm., ca.57gr.

Zilv. lijstje + flacon
Resultaat: 60 EUR

Ovaal Hollands zilveren fotolijstje, 835/000. 9x7cm.en glazen flacon in silver plated houder met bloemmotief en afschroefbare dop. Cond. U

4-Delig beleg-couvert
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 80 EUR

Antieke bijbel uit 1878 met zilveren slot. Hollands keur 835/000. MT. onleesbaar. 15.5x9.5x5.5. Cond. U

Zilveren jachtmes
Resultaat: 170 EUR

Jachtmes 18e eeuw met groen handvat met fraaie zilveren afbeeldingen o.a. hond met hert. Onbekend MT, Duitsland Saksen ca.1750, L.23cm.

Zilveren reisbestek
Resultaat: 350 EUR

Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.

Zilveren kerstcouvert
Startprijs 180 EUR

Deens verguld zilveren 925/000 kerstcouvert, ontwerp I.B.Spang Olsen jul 1973, MT: A.Michelsen Denemarken. L.10cm., ca. 100gr.

Zilveren kerstcouvert
Startprijs 180 EUR

Deens verguld zilveren kerstcouvert 925/000 ontwerp CHP= Carl Henning Pedersen afbeelding "The Blue Bird"Jul.1974. MT: A.Michelsen Denemarken. L.16cm., ca. 91gr.

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zoutlepeltje met gecontourneerde bak en steel met Biedermeier graveringen.835/000 MT: J.Snoek-Pellé Haarlem ca. 1854 L.9cm., ca. 6gr.

Zilveren vleesvorkje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vleesvorkje, steel met parelrand.835/000 MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1888. L. 12.5cm., ca. 15gr.

Zilveren vorkje
Startprijs 20 EUR

Zilveren vorkje met fraai opengewerkte steel 830/000, en zilveren naaipriem met fraaie bloem op de steel. L.10cm., ca. 10gr.

Zilveren spoelkom
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren spoelkom met hamerslag 835/000 MT: C.P.'t Hart 'S-Gravenhage ca. 1932, 5.5xø11cm., ca. 89gr.

Zilveren pillendoosje
Startprijs 60 EUR

Fraai zilveren pillendoosje met gedreven florale afbeeldingen met C-voluten en initialen op het deksel.800/000 3x21.54xø5cm., ca. 38gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 60 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met fraaie gedreven bloem op het deksel. Voorzien van oude belastingkeur. 4x1.5cm., ca. 13gr.

Ovaal zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pepermuntdoosje met gedreven rand en fraai floraal gedreven deksel 800/000, 3x1.5xø4.5cm., ca. 17gr.

Zilveren theebus
Resultaat: 185 EUR

Gecontourneerde zilveren theebus met diverse gedreven oud Hollandse voorstellingen. Op de vier klauwpootfjes : Zaanlandse zilversmederij ca. 1944. 11x9x7.5cm., ca. 182gr.

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep met duimgreep. 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist ca. 1943, L.13.5cm., ca. 59gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerstrooilepel met fraaie ajourgezaagde en geschulpte bak. Steel bekroond met staande haan. 835/000, MT: J v/d Dussen, Schoonhoven ca.1912, L. 9cm., ø7.5x 6.5cm. Ca. 31gr.

Zilveren thee/suikerschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren thee-en suikerschep met geschulpte bak, steel met gezichtje en cartouchvormig schildje. 835/000, MT: M.Bijkamp, Steenwijk ca. 1945, L.9-12cm., samen ca. 25gr.

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren cakevork met ajourgezaagde bloem en steel met fraai gegraveerde bloem. 835/000, MT: Moerkerk, Amsterdam ca. 1943, L.19cm., ca.23gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van melkmeisje, steel met engelenschildje en staande dansende putti. MT:A.Schoorl Haarlem ca. 1914, L.9cm., ca. 24gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...

2 Zilveren zoutlepeltjes
Startprijs 25 EUR

Antiek stel zilveren zoutlepeltjes steel met dubbel filetrand 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca.1880, L.9cm., ca. 13gr.

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel met geschulpte bak en gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. 835/000, MT: A.Teunissen, Schoonhoven ca. 1864, L. 13cm., ca. 28gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 90 EUR

Vierkant zilveren pepermuntdoosje geheel met ribbeldecor en wapen schildje met initialen. 835/000, MT: G.Kooiman, Schoonhoven ca. 1837, 4x4cm., ca. 28gr.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon op zilveren voet en gegraveerde zilveren hals met dop. Nederlands gekeurd ca. 1870, 12x4cm.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 150 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...

Zilveren Oostzeelepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren Oost-zee lepel met spatelheftsteel en inscriptie aan voor-en achterzijde. MT: Lorentz ca. 1850, L.21.5cm., ca. 40gr.

Deense zilv. lepel
Resultaat: 50 EUR

Deense zilveren lepel, 18e eeuw, met fraaie gravering aan achterzijde bak en voorzijde steel, ca. 1750, L.19cm., ca. 34gr., (bak iets afgesleten)

5 Delen sieraden
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen sieraden: 4 zilveren bedels, een pijnappel, een hart met stenen, rijlaars en een stempel. En een fantasie zilver vergulde choker. Lengte 43 cm

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel met ovale geschulpte bak en steel met stippel gravure in ruitvorm. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1869, L. 14cm., ca. 32gr.

Kristallen sigarenstandaard
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere geslepen kristallen sigarenstandaard met asbak op stervormige voet en voorzien van zilveren armatuur met sigarenknipper en zilveren luciferhouder met graveerwerk. 835/000, Armatuur: MT: J.H...

Zilveren botermesje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren botermesje met fraaie opengewerkte art-deco steel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1917, L. 15.5cm., ca. 24gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, ronde bak en gedraaide steel met gegraveerd hanenkam heft. 835/000, MT: J.Huisman Schoonhoven ca. 1900, L.9cm., ca. 21gr.

Zilveren compotelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren compotelepel met fraaie florale opengewerkte steel, 835/000, MT: Gebr.Huisman, Schoonhoven ca. 1947, L.16cm., ca. 24gr.

Zilveren zoutvaatje
Startprijs 60 EUR

Zilveren zoutvaatje in de vorm van een zwaan. 4.5x6cm., ca. 42gr.

Zilveren strooilepel
Startprijs 80 EUR

Fraaie antieke zilveren strooilepel met gedreven gegraveerde gecontoureerde steel en bak. 835/000, MT: I.N.Kramer, Amsterdam ca. 1851, L.13cm., ca. 22gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Bijzondere zilveren suikerschep, steelaanzet met stippelgravure in ruitvorm en gedraaide steel met gegraveerd bladeinde. 835/000, MT: A.A.Kalberg, 's-Hertogenbosch ca. 1882, L.15cm., ca. 19gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.

Sigarenknipper
Resultaat: 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Zilveren visschep
Startprijs 150 EUR

Zilveren visschep met fraaie floraal gegraveerde bak en steel met dubbel filet rand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1882, L.30cm., ca. 124gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met waaierslijpsel voorzien van zilveren schroefdop (ca. 8gr.) compleet met binnenstopje.8xø4cm.

Delfts blauw, bonbonschotel
Startprijs 60 EUR

Delfts blauwe bonbon schotel handbeschilderd, gemerkt 11521 P.S. en H.S. voorzien van opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1947. ø 16.5cm.

Delfts blauw, koekschotel
Startprijs 70 EUR

Delfts blauwe koekschotelhandbeschilderd, gemerkt PS voorzien van een opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1948, ø 23cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 35 EUR

Engelse zilveren theeduim, zgn. tea caddy spoon, met gegraveerd heft. Birmingham ca. 1803 MT IT, L.7cm., ca. 6gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 80 EUR

Antiek geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van zilveren montuur met deksel met fraaie florale gedreven afbeeldingen, compleet met binnenstopje, ca.1901, 6x2.5cm.

Kaasschaaf
Startprijs 60 EUR

Kaasschaaf met zilveren pistoolheft, 835/000, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1939. L.21cm.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Antiek zilveren gembercouvert, stelen met parelrand. 835/000, MT: G.C.Reeser, 's-Gravenhage ca. 1899, L.19cm., ca. 90gr.

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zuurcouvert met fraaie opengewerkte C-vormige voluten in de stelen en ajourgezaagde bak met graveerwerk. 835/000, MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1864, L.14cm., ca. 27gr.

2 Gebakvorkjes
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren art-deco gebakvorkjes steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. 835/000 MT: A.H.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1928, L.11cm., ca. 19gr.

Zilveren tafelkandelaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren tafelkandelaar 835/000 4xø7cm. Cond.: U

Zilveren tafelkandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U

Zilveren bakje
Startprijs 45 EUR

Zilveren bakje met dubbel-filetrand 800/000, ca. 16,5gr. 6x6cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes, MT: van Kempen 835/000 ca. 69gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Startprijs 75 EUR

Engels sterling zilveren strooier ca. 32gr. H.: 9cm. Cond.: U

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 110 EUR

Sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte rand en blauw-glazen inzetbakje met bijbehorend zilveren zoutlepeltje Cond.: U

Krist. bonboniere
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonniere met geschulpte rand en olijfslijpsel op zilveren voet 11xø14cm. Cond.: U