Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

IJskoeler + Onderblad
Resultaat: 90 EUR

Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G

Zilveren langwerpig bakje met voorstelling
Startprijs 100 EUR

Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U

Zilveren bewerkte dekseldoos
Resultaat: 190 EUR

Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....

Zilveren voetschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

12 Zilv. gebakvorkjes
Resultaat: 160 EUR

Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.

Plated jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

3 Delen plated
Resultaat: 80 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R

Vaasje, zilv. voet
Startprijs 40 EUR

Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

2 Tasbeugeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...

Bestek + 2 kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Groot uitgebreide bestekset van Kempen en Begeer met daarbij 2 Keltum kandelaars. Alles plated Cond.: G

Plated bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 20 EUR

Zilveren zuurprikker, Duitsland 800/000, met ribbeldecor en afschuifsysteem L.12cm.. ca. 6gr.

Roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U

10 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.

Zilveren lepel
Resultaat: 70 EUR

Russische zilveren lepel met spatelheft steel, MT: Michael Takkinen St.Petersburg Rusland ca. 1829, L.21.5 cm., ca. 54gr.

9 Plated fotolijstjes
Resultaat: 25 EUR

Negen moderne plated fotolijsten in zeer goede staat (tevens messing) 2e helft 20e eeuw 15-22cm. Cond.: G

Zilv. lijstje + flacon
Resultaat: 60 EUR

Ovaal Hollands zilveren fotolijstje, 835/000. 9x7cm.en glazen flacon in silver plated houder met bloemmotief en afschroefbare dop. Cond. U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep met duimgreep. 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist ca. 1943, L.13.5cm., ca. 59gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...