Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U
Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...
Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik
Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.
Grote Hollands zilveren bewerkte visschep met in de bak versierde havenvoorstelling, naar antiek voorbeeld uit midden 1800, 835/000., ca. 254gr. L.34cm., bak ca.13x9.5cm., Cond.:U
Fraai Hollands zilveren ajourgezaagde mand op vier pootjes, afgewerkt met parelrand. De twee handgrepen en pootjes zijn versierd met bloemmotieven. Grootkeur, 835/000, Jaarletter: R 1977, MT: H.Schrie...
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.