Zeer fraaie antfieke Hollands zilveren bewerkte en handgegraveerde natfruitschep 835/000 Jaarletter: E 1864, MT: waarschijnlijk Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, L. 20cm., ca. 44gr.Copnd.:U
Twaalf delen Christoffel plated bestek; 6x lepel en 6x vork 21cm. Cond.: G
Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.
Antieke Hollandse bijbel uit 1796, met dubbele zilveren sloten 835/000 MT: Jean de Croix Hoorn. 17.5x11x7.5cm., Cond.:U
Mooie antieke Hollands zilveren confiture lepel met handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur, Jaarletter: T 1878, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, L.18cm., ca. 45gr.
Antiek Hollands zilveren klontjestang met bijbehorend theeduimpje, geribbelde bewerking. 835/000. Jaarletter Y 1833. MT: onduidelijk. ca 27 gr. Cond. U
Twee plated kandelaren 1e helft 20e eeuw in Empire stijl 28xø13cm.
Antieke zilveren roomlepel. aan het einde van de steel opengewerkt en handgegraveerd. 835/000. MT. B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900. ca 26 gr. Lengte 12 cm. Cond. U
Zilveren zoutvaatje op vier klauwpootjes met blauw glazen binnenbakje MT: B.W.van Eldik Zutphen ca. 1920, 4.5xø7cm., ca. 39gr.
Deense zilveren Oostzeelepel gecontourneerde steel met dubbele filet rand en inscriptie aan achterzijde van steel. MT: Bodewadt Denemarken ca. 1861, L.21cm., ca. 44gr.
Zilveren vork met fraaie Jugendstil afbeeldingen op voor-en achterzijde van de steel. 800/000 MT: Frans Bakner L.Weber- Düsseldorf ca. 1905, L.21.5cm., ca. 65gr.
Zilveren druivenschaar uitbundig bewerkt met druivenranken. 835/000. ca 67 gr. Lengte 15 cm. Cond.U
Prachtig zilveren tafelmes, 1e gehalte Cristofle Sterling France, L.24.5cm.
Deens verguld zilveren 925/000 kerstcouvert, ontwerp I.B.Spang Olsen jul 1973, MT: A.Michelsen Denemarken. L.10cm., ca. 100gr.
Deens verguld zilveren kerstcouvert 925/000 ontwerp CHP= Carl Henning Pedersen afbeelding "The Blue Bird"Jul.1974. MT: A.Michelsen Denemarken. L.16cm., ca. 91gr.
Zilveren vorkje met fraai opengewerkte steel 830/000, en zilveren naaipriem met fraaie bloem op de steel. L.10cm., ca. 10gr.
Fraai zilveren pillendoosje met gedreven florale afbeeldingen met C-voluten en initialen op het deksel.800/000 3x21.54xø5cm., ca. 38gr.
Ovaal zilveren pepermuntdoosje met gedreven rand en fraai floraal gedreven deksel 800/000, 3x1.5xø4.5cm., ca. 17gr.
Zilveren suikerstrooilepel met fraaie ajourgezaagde en geschulpte bak. Steel bekroond met staande haan. 835/000, MT: J v/d Dussen, Schoonhoven ca.1912, L. 9cm., ø7.5x 6.5cm. Ca. 31gr.
Zilveren thee-en suikerschep met geschulpte bak, steel met gezichtje en cartouchvormig schildje. 835/000, MT: M.Bijkamp, Steenwijk ca. 1945, L.9-12cm., samen ca. 25gr.
Zilveren cakevork met ajourgezaagde bloem en steel met fraai gegraveerde bloem. 835/000, MT: Moerkerk, Amsterdam ca. 1943, L.19cm., ca.23gr.
Antiek stel zilveren zoutlepeltjes steel met dubbel filetrand 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca.1880, L.9cm., ca. 13gr.
Zilveren sauslepel met geschulpte bak en gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. 835/000, MT: A.Teunissen, Schoonhoven ca. 1864, L. 13cm., ca. 28gr.
Zilveren Oost-zee lepel met spatelheftsteel en inscriptie aan voor-en achterzijde. MT: Lorentz ca. 1850, L.21.5cm., ca. 40gr.
Deense zilveren lepel, 18e eeuw, met fraaie gravering aan achterzijde bak en voorzijde steel, ca. 1750, L.19cm., ca. 34gr., (bak iets afgesleten)
Zilveren sauslepel met ovale geschulpte bak en steel met stippel gravure in ruitvorm. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1869, L. 14cm., ca. 32gr.
Zilveren compotelepel met fraaie florale opengewerkte steel, 835/000, MT: Gebr.Huisman, Schoonhoven ca. 1947, L.16cm., ca. 24gr.
Zilveren zoutvaatje in de vorm van een zwaan. 4.5x6cm., ca. 42gr.
Fraaie antieke zilveren strooilepel met gedreven gegraveerde gecontoureerde steel en bak. 835/000, MT: I.N.Kramer, Amsterdam ca. 1851, L.13cm., ca. 22gr.
Bijzondere zilveren suikerschep, steelaanzet met stippelgravure in ruitvorm en gedraaide steel met gegraveerd bladeinde. 835/000, MT: A.A.Kalberg, 's-Hertogenbosch ca. 1882, L.15cm., ca. 19gr.
Zilveren visschep met fraaie floraal gegraveerde bak en steel met dubbel filet rand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1882, L.30cm., ca. 124gr.
Delfts blauwe bonbon schotel handbeschilderd, gemerkt 11521 P.S. en H.S. voorzien van opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1947. ø 16.5cm.
Delfts blauwe koekschotelhandbeschilderd, gemerkt PS voorzien van een opengewerkte zilveren beugel met o.a. twee pauwen, 835/000, MT: Gebr.Huisman Schoonhoven ca. 1948, ø 23cm.
Kaasschaaf met zilveren pistoolheft, 835/000, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1939. L.21cm.
Antiek zilveren gembercouvert, stelen met parelrand. 835/000, MT: G.C.Reeser, 's-Gravenhage ca. 1899, L.19cm., ca. 90gr.
Twee zilveren art-deco gebakvorkjes steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. 835/000 MT: A.H.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1928, L.11cm., ca. 19gr.
Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U
Zilveren bakje met dubbel-filetrand 800/000, ca. 16,5gr. 6x6cm. Cond.: U
Zes Hollands zilveren lepeltjes, MT: van Kempen 835/000 ca. 69gr. L.: 11cm. Cond.: U
Kristallen bonbonniere met geschulpte rand en olijfslijpsel op zilveren voet 11xø14cm. Cond.: U