Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen zilver
Resultaat: 55 EUR

Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U

21x Zilv. bestek
Startprijs 200 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.

2 Lepels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G

Zilveren visschep
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G

3 Zilveren beursjes
Startprijs 90 EUR

Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G

Zilv. slacouvert
Startprijs 250 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.

2 Zilveren beursjes
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...

Hors d'oevre bestek
Startprijs 100 EUR

Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.

Pronklepel met ring
Startprijs 275 EUR

Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U

Zilveren kan 1856
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 135 EUR

Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.

Borstelset
Startprijs 40 EUR

Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G

Zilveren langwerpig bakje met voorstelling
Startprijs 100 EUR

Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U

Zilveren eilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.

12 Zilv. vorkjes, roos
Startprijs 150 EUR

Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U

12 Zilv. lepeltjes, roos
Startprijs 125 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U

Rijk bewerkt ei
Startprijs 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

Zilveren bewerkte dekseldoos
Resultaat: 190 EUR

Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....

2 Zilv. vleesvorken
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

Zilveren voetschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Zilv. schep + vork
Startprijs 110 EUR

Antieke Hollands zilveren sierlepel en taartvork/cakeprikker, 835/000 Jaarletter: S 1928 en jaarletter: H 1917, samen ca. 126gr., L.19cm., Cond.:U

3 Zilv. lepels
Resultaat: 60 EUR

Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U

Zilveren beker
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U

2 Zilv. scheppen
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Hollands zilveren opengewerkte sierlepels, jaarletter: L, 1921 en jaarletter: R, 1927 (molenwiek ontbreekt) 835/000, samen ca. 130gr.L.18-22cm., Cond.:U

Zilveren dienblad, pootjes
Startprijs 600 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren dienblad op vier pootjes met bewerkte zilveren gegoten rand. 835/000, eind 1800. 33x24cm., ca. 573gr.

12 Zilv. gebakvorkjes
Resultaat: 160 EUR

Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.

Zilv. schep + vork
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollands zilveren siervork en lepel 835/000, vork: jaarletter: P 1925, MT.: Hooykaas, lepel: Jaarletter: H 1917, L. 21cm., Samen ca. 130 gr., Cond.:U

3x Zilver/plated
Startprijs 30 EUR

Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie

2 Zilv. vorken
Startprijs 95 EUR

Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000, jaarletter: S 1928, samen ca. 100 gr. Cond.:U

Dupont tafelaansteker
Resultaat: 35 EUR

Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G

Zilv. gembercouvert
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren gembercouvert. Het geheel is handgegraveerd 835/000, Jaarletter: O 1873, MT: Jacobus Driesen Schoonhoven, L.18cm., ca. 62gr. Co0nd.U

2 Delen + zilv. lepel
Startprijs 60 EUR

Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G

Plated jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G

Zilv. vork + schep
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollands zilveren sierlepel en vork 835/000. Lepel: Jaarletter:Q 1926, Vork: Jaarletter: MT: P.van Erp Leeuwarden.L.21cm. Samen ca. 140 gr. Cond.:U

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U

Zilveren deel, icoon
Resultaat: 750 EUR

Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm

Div. zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.

Zilveren olijflepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G

Zilveren rondschaaltje met voorstelling
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: onleesbaar, ca. 96gr., ø11cm., H.5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een klein scheurtje v...

Zilveren inktstel
Startprijs 1.250 EUR

Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...

Zilveren bowllepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.

2 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Art-deco zilveren roomlepel, 835/000, ronde bak en ajourgezaagde gematteerde stee lmet haak, MT: Fa.Molenberg Groningen ca. 1931, L.8cm., ca. 17gr.

Zilveren suikerschuit met schep
Startprijs 220 EUR

Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 190 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G

2 Confiturenvorkjes
Startprijs 40 EUR

Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)

Zilveren balpen en vulpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.

2 Zilveren boterspatels
Resultaat: 80 EUR

Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

Zilveren Dupontpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G

Zilveren bruidsmes
Startprijs 200 EUR

Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.

Zilveren briefopener, one dollar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.

Zilveren briefopener, liniaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren briefopener/liniaal, 925, ca 89 gr.

Zilveren voetschaal
Startprijs 125 EUR

Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

3 Delen plated
Resultaat: 80 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R

Zilveren zoutbakje
Startprijs 575 EUR

Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.

Zilveren tafelschuier
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U

Zilveren theeschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontouneerd gegraveerd heft, 835/000, MT: Wed.A.Pluut, Schoonhoven, ca. 1896, L.10cm., ca.9gr.

6 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U

Schaal, zilv. hengsel
Startprijs 35 EUR

Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand, 835/000, MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1890, L.12.5cm., ca. 10gr.

Vaasje, zilv. voet
Startprijs 40 EUR

Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.

7 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G

Plated fotolijstje
Startprijs 15 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Zilveren slatang
Startprijs 225 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U

Zilv. vaasje + Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.

6 Zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.

3 Zilveren pennen
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 50 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.

8 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

2 Tasbeugeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.