Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G
Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romeinse schone. Marmer minimaal beschadigd 17x5x5cm. Cond.: G
Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Oude bronzen buste in Jugendstil stijl, meerkleurig met antieke voet 20e eeuw. Voorstellend vrouw met fruit en hoed 43x25x15cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een pelikaan gemonteerd op zwart marmeren voet 49x29x20cm. Cond.: G
Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G
3 Chinese bronzen figuren, 21e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.
Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G
Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G
Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.
Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G
Bronzen olifant op marmeren voet, gemerkt Milo 2e helft 20e eeuw in goede staat 30,5x8x13cm.
Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G
Aardewerken figuur in stenen voet modern, brons gepatineerd, 2e helft 20e eeuw, Hoofd gelijmd. 53x21x11cm.