Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot beeld, gaper
Resultaat: 110 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Startprijs 100 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R

Marmeren beeld
Resultaat: 225 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Plathoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G

Zittende dame, brons
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur voorstellende een zittende dame met glas. Op zwart marmeren voet, 20e eeuw. Gesigneerd Miol. 37x35x19cm.

Afrikaans dikhoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden dikhoofdbeeldje met kralen 18,5x10x11cm. Cond.: G

Beeld, hond
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Dubbel Afrikaans beeld
Resultaat: 325 EUR

Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G

3 Delen hout, Empire
Resultaat: 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G

Houten sculpturen
Resultaat: 140 EUR

Oude grote houtgesneden figuur voorstellend een jager, monogram TH. 20e eeuw in goede staat 54x35x23cm.

Houten Afrikaans beeld
Startprijs 30 EUR

Oud handgesneden Afrikaans beeld (oude scheuren) 61xø13cm. Cond.: R-G

Bronzen stier
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een stier in Art Deco stijl (naar voorbeeld van L. Luczano), gemonteerd op zwart marmeren voet 28x35x16cm. Cond.: G

Bronzen hond
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Barye, voorstellend een jachthond, gemonteerd op zwart marmeren voet 29x12x10cm. Cond.: G

Houten paard
Startprijs 50 EUR

Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G

Jugendstil beeldje
Startprijs 90 EUR

Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G

Beeld, lamp en gemsen
Resultaat: 375 EUR

Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R

Heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

Heilig Hart beeld ca. 1900, koud beschilderd gips met gouddecor in goede staat 67cm. Cond.: G

Duits beeld, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR

Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een uil, gemonteerd op zwart marmeren voet 22x11x17cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 130 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G

Christushoofd
Startprijs 15 EUR

Compositie metalen Christus-hoofd op eiken plaquette met wandbevestiging ca. 1900 19x15x6cm. Cond.: G

Heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Startprijs 30 EUR

Grote tweedelige bronzen schaal. In vorm van kom met onderschotel en daarop een deksel met kom en bronzen lepels 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: G