Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren briefopeners
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Zilv. schenksierkruk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U

Bonbontang
Resultaat: 30 EUR

Bonbontang met gecontourneerde 800/000 zilveren heften., L.14.5cm.

Lot groen blauw
Resultaat: 30 EUR

Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.

Toermalijn
Resultaat: 30 EUR

Toermalijn, rechthoekig gefacetteerd, 6x4 mm, ca 0.61 ct.

Lot zwart
Resultaat: 30 EUR

Lot met sieraden met zwart. Zwart-emaille rinkelband, Michaela Frey met zilveren bewerking, ovale zwarte broche, ø 3x4cm, met stergravure, lange hoedenspeld met git, 2 broches in de vorm van een tenni...

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 30 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 78 munten en penningen o.a; Nederland (zilver/brons/nikkel), Frankrijk, Duitsland, Zweden en Arabië, leuk kavel.

Doos Nederlandse munten
Resultaat: 30 EUR

Doos Nederlandse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Doos Nederlandse munten
Resultaat: 30 EUR

Doos Nederlandse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Gravure, Abcoude
Resultaat: 30 EUR

Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G

Litho, vossenjacht
Resultaat: 30 EUR

Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 30 EUR

Siddre ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met geraniums in de potten 50x65cm. Cond.: G

Stadsgezicht, Breda
Resultaat: 30 EUR

Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G

Ingrid van Bergen
Resultaat: 30 EUR

Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruisdaal
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G

3 Delen houtwerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G

5 Bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.

8 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Acht tinnen borden 19e eeuw in goede originele staat ø21-ø37cm.

Tinnen koffiekan ca. 1800
Resultaat: 30 EUR

Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.

Cloisonne kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.

Tafellampje
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Wijnkist, drakenmotief
Resultaat: 30 EUR

Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G

Joodse perkamentrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.

2 Vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G

2 Toneelkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

3 Delen brons/koper
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Tiffany stijl lampje
Resultaat: 30 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.

Wandkastje, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.

Vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G

Diverse doosjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...

Antiek kistje
Resultaat: 30 EUR

Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.

Dienblad, inleg
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

Deurklopper, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.

Antieke wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.

2 Tinnen schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.

Stockboek Zuid-Amerika, Paraguay
Resultaat: 30 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Paraguay en Uruguay, oude verzameling

Bim Bam regelateur
Resultaat: 30 EUR

Duitse Pfeilkreuz bim bam regelateur met gongstaven ca. 1920 in goede originele staat (met sleutel) 73x34x17cm.

Zaans klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse Sallandse klok met maanstand, gemerkt Telma 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x22x17cm.

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G

Rond eiken tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.

Mahonie spiegel
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegel in goede staat 81x68cm.

Ladenkastje
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt (roodbruin) 110x160cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G

Beeld, Franz Jozef
Resultaat: 30 EUR

Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G

Beeld, A. Monreau
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R

Aziatisch brons, god
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

3 Glazen snuffbottles
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

3 Vaasjes, clown, flesje
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G

2 Parfumflacons
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G

5 Antieke glazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

6 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

3 Glazen bollen
Resultaat: 30 EUR

Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.

3x Peper & Zout stel
Resultaat: 30 EUR

Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.

7 Delen ivoor
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.

Kavel ivoor en been
Resultaat: 30 EUR

Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G

11 Borden Rosenthal
Resultaat: 30 EUR

Elf porseleinen verzamelaarsborden van Rosenthal, ontwerp Björn, Wiinblad, decor Sindbad der Seefahrer ø16cm. Cond.: G

KPM bonbonschaal
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse KPM porseleinen bonbonschaal ca. 1920 in bladvorm met gouddecor, in zeer goede staat 22x18,5cm. Cond.: G

4-Delig plateel
Resultaat: 30 EUR

Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G

7 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G

7-Delig kaststel
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.

4 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G

Ovale mangaan tegel
Resultaat: 30 EUR

Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R

6 Borden, Amazone
Resultaat: 30 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Amazone in goede staat ø26cm.

Victoria potten 12x
Resultaat: 30 EUR

Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G

Keramieken figuur
Resultaat: 30 EUR

Oude keramieken Art Deco figuur ca. 1930 van een knielende vrouw met bloem, zilvergrijze glazuur (haarscheur) 36x23x14cm. Cond.: R

Duits koffieservies
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...

Chinees albast figuur
Resultaat: 30 EUR

Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R

Chin. pors. knobbelvaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat

Servies, Zwiebelmuster
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits servies ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (gemerkt R.). Bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels en 1 schaal. 1 Chip melkkan, 1 chip schaal, verder in goede staat.

KPM vaas + schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x bolle vaas en 1x blad 9-18cm. Cond.: G

7 Diverse borden
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen schotels (18e eeuw of ouder). 4x gaaf en 3x met oude haarscheur en/of chip. ø14-ø16cm. Cond.: R-G

4 Delen keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G

Dekselcoupe, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R

2 Royal Dux figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G

2 Vazen, Delfts blauw
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.

Mokka servies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.

3 Porseleinen borden
Resultaat: 30 EUR

Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G

2 Porseleinen ganzen
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G

2 Chin. schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G

Grote KPM schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.