Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U
Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...
Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.
Lot met sieraden met zwart. Zwart-emaille rinkelband, Michaela Frey met zilveren bewerking, ovale zwarte broche, ø 3x4cm, met stergravure, lange hoedenspeld met git, 2 broches in de vorm van een tenni...
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Kavel van 78 munten en penningen o.a; Nederland (zilver/brons/nikkel), Frankrijk, Duitsland, Zweden en Arabië, leuk kavel.
Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G
Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G
Siddre ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met geraniums in de potten 50x65cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G
Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G
Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G
Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.
Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.
Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.
Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.
Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G
Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.
Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G
Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...
Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.
Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.
Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.
Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.
Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Paraguay en Uruguay, oude verzameling
Duitse Pfeilkreuz bim bam regelateur met gongstaven ca. 1920 in goede originele staat (met sleutel) 73x34x17cm.
Oude Hollandse Sallandse klok met maanstand, gemerkt Telma 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x22x17cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1910 met Queen Anne poten en etage. In goede originele staat 66xø68cm.
Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G
Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G
Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G
Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.
Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G
Elf porseleinen verzamelaarsborden van Rosenthal, ontwerp Björn, Wiinblad, decor Sindbad der Seefahrer ø16cm. Cond.: G
Oude Duitse KPM porseleinen bonbonschaal ca. 1920 in bladvorm met gouddecor, in zeer goede staat 22x18,5cm. Cond.: G
Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G
Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G
Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G
Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Amazone in goede staat ø26cm.
Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Art Deco figuur ca. 1930 van een knielende vrouw met bloem, zilvergrijze glazuur (haarscheur) 36x23x14cm. Cond.: R
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Antiek Duits servies ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (gemerkt R.). Bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels en 1 schaal. 1 Chip melkkan, 1 chip schaal, verder in goede staat.
Twee delen Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x bolle vaas en 1x blad 9-18cm. Cond.: G
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels (18e eeuw of ouder). 4x gaaf en 3x met oude haarscheur en/of chip. ø14-ø16cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G
Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G
Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.
Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.
Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G
Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.