Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plateel vaasje
Resultaat: 30 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G

2 Spekstenen beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U

Collier zirconia's
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver 925/000 met zirconia's. Fijn Venetiaans collier, met in het midden 8 zirconia's swingend aan het collier. Lengte 45 cm, ca 6,4 gr

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Lot double
Resultaat: 25 EUR

Lot double: grote hanger met glas met ingegraveerde paradijsvogel, vijfhoekige hanger met 5 agaten, sjaalklip met vrouwenafbeelding, steekspeld met groene steen met farao, vierkante broche met groene ...

Lot parels
Resultaat: 25 EUR

Lot parels. Een verlopend cultive parelcollier, 3-7 mm, met zilveren sluiting, lengte 50 cm en een grof 3 rijig collier met lichtblauwe stenen en parels, lengte 48 cm.

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.

Kristallen toiletpotje
Resultaat: 25 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.

Zilveren vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

Sieraden setje
Resultaat: 25 EUR

Set met parels bestaande uit zilveren 925/000 oorstekers en zilveren 925/000 ring. Grote ring met een halve parel, ø 12 mm met bijpassende oorstekers. Onder de parel zit een opengewerkte rand. De pare...

Ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Ketting met grote parelhanger, zilver 925/000. Grote parelhanger met peervormige parel met zilveren versiering, bevestigd aan een zilveren collier bestaande uit 2 rijen met verschillende schakels. Gro...

Lot bruin
Resultaat: 25 EUR

Lot bruine sieraden. O.a. 2 zilveren klemringen met oranje/bruine stenen met filigrain bewerking, lang collier met bruine barnsteenachtige kralen en een groot kruis in het midden, steekspeld met grote...

Aquamarijn
Resultaat: 25 EUR

Aquamarijn, ovaal gefacetteerd, 8x6.5 mm. ca 1.26 ct.

6 Filigrain sieraden
Resultaat: 25 EUR

Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

3 Zeeuwse knoppen
Resultaat: 25 EUR

Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Resultaat: 25 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Lamp met kamelen
Resultaat: 25 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.

Messing vonkenscherm
Resultaat: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 25 EUR

Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R

Houten buste en ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.

2 Verrekijkers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

2 Delen oud tin
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G

3-Delige bureauset
Resultaat: 25 EUR

Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.

Antieke beddepan
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

Goud-weegschaal + bril
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat

2 Koperen doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G

Houtgesneden kerk
Resultaat: 25 EUR

Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.

Religieus beeld + console
Resultaat: 25 EUR

Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R

Postzegels Spanje
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met diverse zegels van Spanje, gestempeld.

Engeland, Max. kaarten
Resultaat: 25 EUR

Multomap met 68 diverse briefkaarten (Maximumkaarten) Cond.: G

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

Speelgoed ezel
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.

Arnold 0245 PTT postwagens
Resultaat: 25 EUR

Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.

BimBam regelateur
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Halve maan kastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Garderobe
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

Javaans houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

5 Flacons
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.

4 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.

2 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G

4 Plateel vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Gouda platelen vaasjes; 1x Eskaf (gaaf), 1x Koninklijk plazuid Gouda (2 chips), 1x oorvaasje (chip voet), ongemerkt en bovenrand gelijmd en 1x amforavaasje Warko Holland (chip bovenrand). Co...

Bing & Grondahl figuur
Resultaat: 25 EUR

Leuke porseleinen Bing en Gröndahl Denmark figuur 1781 IM M.A.. Meisje die een jongen wil kussen 21cm. Cond.: G

2 Goebel figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G

5 Delen oud keramiek
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen oud keramiek; 2x kogelvazen Hamelner Topferei, 1x vierkantschaal met blauw glazuur, gemerkt met een muis afgebeeld, 1x kogelvaas ca. 1970 "Karin en Walter Zander", 1x vaas Rönne Bornholm Dä...

Serviesje 12,5 huwelijk
Resultaat: 25 EUR

Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.

Kinderserviesje
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G

Koffiekan/theekan
Resultaat: 25 EUR

Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Plateel vaasje, Arnhem
Resultaat: 25 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G

Porseleinen haan
Resultaat: 25 EUR

Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R

Chin. jardiniere
Resultaat: 25 EUR

Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.

Broche Zilver met goudopleg
Resultaat: 20 EUR

Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Plated dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G

Lot portrettten
Resultaat: 20 EUR

Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.

Div. sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.

100 Diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Resultaat: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

A. Bout
Resultaat: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Mariabeeld, gips
Resultaat: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Grote barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

Barometer, koper
Resultaat: 20 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Citer in kist
Resultaat: 20 EUR

Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.