Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Bel + Peerketel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G

Schilmes, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Messing altaarstuk
Resultaat: 20 EUR

Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.

38 Spaarpotten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G

3 Lampevoeten
Resultaat: 20 EUR

Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...

Set schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.

Gietijzeren heksenketel
Resultaat: 20 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G

Divers Aziatisch
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

3 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 20 EUR

Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G

2 Tasjes
Resultaat: 20 EUR

Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G

Wortelnoten kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten sieradenkistje ca. 1930 in goede staat

Sluitgewichten
Resultaat: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Resultaat: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Australië / Nieuw-Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 1000 zegels van Australië en Nieuw Zeeland, gestempeld.

Minitrix 13629 (2x)
Resultaat: 20 EUR

Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Klok, Bim Bam
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Commode
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Perzische kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G

Klein Perz. bidkleedje
Resultaat: 20 EUR

Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten en rood/blauw 100x62cm. en 93x65cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische lopers (1x briekrood en 1x aardetinten) 100x51cm. en 154x55cm. Cond.: R-G

4 Instrumenten glas
Resultaat: 20 EUR

Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G

1 Karaf, 6 glazen
Resultaat: 20 EUR

Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G

3-Delig opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G

Gekleurd kristal
Resultaat: 20 EUR

Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G

Karaf met cognac-glazen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.

7 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

4 Deeltjes plateel
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G

1 Deel plateel
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G

2 Bisquit figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G

Div. Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Platelen vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.

4 Kop & Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Porseleinen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

Biedermeier kom
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

Servies Imperium Austria
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

Spekstenen figuur
Resultaat: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Hengselschaal + 2 servetringen
Resultaat: 15 EUR

Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U

Lot zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot zilver: bestaande uit o.a. 5 zilveren ringen, met o.a. een malachiet, een broche van een uitgezaagde rijksdaalder, een ketting en hanger met Amethist. Totaal gewicht ca 48,3 gr.

J.J.C. Spohler, winter
Resultaat: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Otto Herter, tekening
Resultaat: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Aquarel, Fiedler
Resultaat: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Ets, Orientaals
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R

5 Schilderijtjes, rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M

Stadsgezicht Vermeer
Resultaat: 15 EUR

G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

Barometer met strik
Resultaat: 15 EUR

Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.

3 Deel divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G

Chinees kompas
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Horecazilver
Resultaat: 15 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Resultaat: 15 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Steen, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

4 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G

Emaille doosje
Resultaat: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Doos met bestek
Resultaat: 15 EUR

Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G

Chinees postzegelboek
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G

Grenenhouten stoel
Resultaat: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G

Houten boedha
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 15 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

Oude glazen bokaal
Resultaat: 15 EUR

Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.

3 Karaffen
Resultaat: 15 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

6 Gegraveerde glazen
Resultaat: 15 EUR

Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.

Karaf met likeurglazen
Resultaat: 15 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Leerdam vaas
Resultaat: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.

2 Delen oud keramiek
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R

4 Schalen, Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Majolica spaarpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

Kopjes & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Malachietset
Resultaat: 10 EUR

Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.

2 Tijgeroogsnoeren
Resultaat: 10 EUR

Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.

Gerda Rotermund
Resultaat: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G