Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.
Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M
Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G
Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.
Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Zes 19e eeuwse porseleinen kop&schotels empire en biedermeier ca. 1820-1830; 1x met handbeschilderd landschapsdecor "Vue des Voges". (Goud iets sleets) 9-10cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.
Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met paardenspan, figuren in landschap en gouddecor (gemerkt) ø21,5cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws beschilderd Chinees porselein; 1x bloempot met figurendecor (chip), 1x schaaltje met geisha en hert (chip), 2x zalf-dekseldoosje (geisha/vogel), 1x rijstkom met tekst en man, 1x ...
Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R
Twee grote oude keramieken wandborden ca. 1930 door Georg Schmider Zell am Hammersbach. Blad- en auerhaandecor (polychroom) in goede originele staat ø34cm.
Drie delen oud porselein 1e helft 20e eeuw; 1x opengewerkte jardiniere met rozen- en landschapsdecor 14x37x17cm., 1x kobaltkleurig porseleinen vaasje met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 1e helft...
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G
Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.
Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.
Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Twee empire-biedermeier porseleinen siervazen met landschap-, figuren- en gouddecor (goud iets versleten). Verder in goede originele staat 14xø9cm. en 19xø10cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G