Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ravelli giraffe
Resultaat: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Ovaal bord
Resultaat: 70 EUR

Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M

Kruik
Resultaat: 70 EUR

Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R

Soldaat op paard
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M

Porseleinen spiegel
Resultaat: 70 EUR

Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.

Servies, Teadrinker
Resultaat: 65 EUR

Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein
Resultaat: 65 EUR

Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...

Biedermeier vaas
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

Rosenthal dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Rosenthal porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Erhard Meyer (barst in couperand) 44cm. Cond.: R

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.

4 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

Theeservies
Resultaat: 60 EUR

Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G

Steengoed beeldje, vrouw
Resultaat: 60 EUR

Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G

Hummel lampje
Resultaat: 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R

Grote keramieken schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote keramieken kunstenaars-schaal, gemerkt "Denk Keramische Werkstatte Coburg" 20e eeuw, in goede originele staat ø46cm.

Chinees pors. vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met figuren in tuindecor 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 28xø12cm.

2 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G

Boedha beeld, wit
Resultaat: 60 EUR

Chinese boedha gemaakt van (jade?) 20e eeuw in goede staat 26,5x13,5x7cm.