Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M
Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R
Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G
Grote oude Duitse Rosenthal porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Erhard Meyer (barst in couperand) 44cm. Cond.: R
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.
Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G
Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R
Grote keramieken kunstenaars-schaal, gemerkt "Denk Keramische Werkstatte Coburg" 20e eeuw, in goede originele staat ø46cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met figuren in tuindecor 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 28xø12cm.
Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G