Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Chip schotel, verder in goede staat 4xø10,4cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels met randschade en 1 kom met chip 4xø11cm. Cond.: R
Elf delen oud/antiek Duits steengoed 19e-20e eeuw; potten etc. 10-30cm. Cond.: G
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.
Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G
Duits porseleinen Roenthal figuur 20e eeuw (1 vinger eraf) 20cm. Cond.: R
Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R
Twee delen oud Chinees jade ca. 1900-1950 in goede staat ø5,6cm. en 11,5x6cm.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaar met gouddecor, gesigneerd K. Tutter in goede originele staat 30x36x16cm.
Twee grote Duitse porseleinen schenkkannen met decor van landschap en figuren. Tinnen klep en duimrust, gemerkt A.K. Kaiser Echt Kobalt. In goede staat 30-31cm.
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G