Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Chip schotel, verder in goede staat 4xø10,4cm. Cond.: G

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels met randschade en 1 kom met chip 4xø11cm. Cond.: R

11 Delen Duits steengoed
Resultaat: 60 EUR

Elf delen oud/antiek Duits steengoed 19e-20e eeuw; potten etc. 10-30cm. Cond.: G

Bavaria pors. figuur
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.

2 Lladro beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G

Penselen vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

Theemuts, vrouwtje
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.

Bord, Fam. Rose
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse steengoed voorraad-kruik met bruin glazuur in goede staat, vermoedelijk Duitsland 36xø19cm.

Plateel dekseldoos
Resultaat: 55 EUR

Plateel dekseldoos, plateelbakkerij Zuid Holland Gouda in fraai lusterglazuur "Unique metallique" uitvoering, Schilder V.A. 11xø12cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Resultaat: 55 EUR

Duits porseleinen Roenthal figuur 20e eeuw (1 vinger eraf) 20cm. Cond.: R

Pors. bloemenvrouwtje
Resultaat: 55 EUR

Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R

2 Delen jade
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud Chinees jade ca. 1900-1950 in goede staat ø5,6cm. en 11,5x6cm.

Hutschenreuther kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaar met gouddecor, gesigneerd K. Tutter in goede originele staat 30x36x16cm.

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Kan met schenktuit
Resultaat: 50 EUR

Oosterse terracotta schenkkan (ca. 500 voor Christus), stukje oor aangelijmd 13x33xø17cm. Cond.: R-G

5 Borden, Flora
Resultaat: 50 EUR

Vijf borden Petrus Regout Maatsricht ca. 1900, decor Flora in goede staat ø26cm.

2 Pors. schenkkannen met tin
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Duitse porseleinen schenkkannen met decor van landschap en figuren. Tinnen klep en duimrust, gemerkt A.K. Kaiser Echt Kobalt. In goede staat 30-31cm.

2 Paarse borden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Petrus Regout Maastricht sierschotels, decor amazone ca. 1890 in goede originele staat ø34,5cm.

Duits porseleinen groep
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep G.D.R. 60-er jaren. Voorstellend musicerend paar met hond, in goede staat 20x26x14cm.

2 Pors. beeldengroepen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen beeldengroepen Alka Kunst Western Germany; 1x musicerend stel met piano (fluit beschadigd, jurk iets beschadigd), 1x schakend stel (jurk beschadigd, vinger mist) 1...

2 Lladro beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G