Zes antieke imari porseleinen kop (4,5xø7,3cm.) en schotels (ø12cm.) 1e helft 19e eeuw met bloem- en landschapsdecor. 1 Schotel gelijmd, 1x randschade en 2 kopjes gelijmd. Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen dekselschaal met figuren in landschapsdecor in zeer goede staat 20e eeuw 8xø14,5cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.
Grote Franse keramieken vaas "Mont Chevallier Cannes" met prachtig bladmotief 41xø20cm. Cond.: G
Drie antieke porseleinen empire Biedermeier vazen met handbeschilderd landschaps- en gouddecor ca. 1820. Van 1 vaas is het goud iets versleten, verder in goede staat 9-15cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierkom met bloemen- en gouddecor (gelijmd) 10xø21,5cm. Cond.: M
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met geschulpte rand en op de bodem een geisha met vangnet en vlinder. Buitenkant rondom met bloemendecor 3,7xø6,3cm. Cond.: G
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Zes delen 19e eeuws bestek met porselein en bloemendecor (handbeschilderd); 3x kleine lepels, 1x leklepel, 1x groot mes, 1x klein mes (chip). lemmeten gemerkt F.D. Bastet S'Hage 10-26cm. Cond.: G