Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari pijpvaas
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.

Imari trekpotje
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G

Pors. edel paar ca. 1910
Resultaat: 90 EUR

Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.

3 Chin. schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Chinees jade figuur
Resultaat: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

6 Kop & Schotels
Resultaat: 85 EUR

Zes 19e eeuwse porseleinen kop&schotels empire en biedermeier ca. 1820-1830; 1x met handbeschilderd landschapsdecor "Vue des Voges". (Goud iets sleets) 9-10cm. Cond.: R-G

Aardewerken Pierrot
Resultaat: 85 EUR

Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 85 EUR

Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met paardenspan, figuren in landschap en gouddecor (gemerkt) ø21,5cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Resultaat: 85 EUR

Zeven delen 19e eeuws beschilderd Chinees porselein; 1x bloempot met figurendecor (chip), 1x schaaltje met geisha en hert (chip), 2x zalf-dekseldoosje (geisha/vogel), 1x rijstkom met tekst en man, 1x ...

Div. Zwiebelsmuster pors.
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.

3 Delftse schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R

2 Keramieken sierborden
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude keramieken wandborden ca. 1930 door Georg Schmider Zell am Hammersbach. Blad- en auerhaandecor (polychroom) in goede originele staat ø34cm.

3 Delen porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen oud porselein 1e helft 20e eeuw; 1x opengewerkte jardiniere met rozen- en landschapsdecor 14x37x17cm., 1x kobaltkleurig porseleinen vaasje met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 1e helft...

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G

4 Jade hangers
Resultaat: 80 EUR

Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.

4 Chinese kommen
Resultaat: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G

7 Kopjes + 4 Schotels
Resultaat: 80 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

2 Franse vaasjes
Resultaat: 75 EUR

Twee empire-biedermeier porseleinen siervazen met landschap-, figuren- en gouddecor (goud iets versleten). Verder in goede originele staat 14xø9cm. en 19xø10cm. Cond.: R-G

Porseleinen siervaas
Resultaat: 75 EUR

Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G

Ravelli giraffe
Resultaat: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Ovaal bord
Resultaat: 70 EUR

Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M

Kruik
Resultaat: 70 EUR

Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R

Soldaat op paard
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M

Porseleinen spiegel
Resultaat: 70 EUR

Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.

Servies, Teadrinker
Resultaat: 65 EUR

Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein
Resultaat: 65 EUR

Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...

Biedermeier vaas
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

Rosenthal dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Rosenthal porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Erhard Meyer (barst in couperand) 44cm. Cond.: R

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.

4 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

Theeservies
Resultaat: 60 EUR

Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G

Steengoed beeldje, vrouw
Resultaat: 60 EUR

Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G

Hummel lampje
Resultaat: 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R

Grote keramieken schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote keramieken kunstenaars-schaal, gemerkt "Denk Keramische Werkstatte Coburg" 20e eeuw, in goede originele staat ø46cm.

Chinees pors. vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met figuren in tuindecor 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 28xø12cm.

2 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G

Boedha beeld, wit
Resultaat: 60 EUR

Chinese boedha gemaakt van (jade?) 20e eeuw in goede staat 26,5x13,5x7cm.

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Chip schotel, verder in goede staat 4xø10,4cm. Cond.: G

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels met randschade en 1 kom met chip 4xø11cm. Cond.: R

11 Delen Duits steengoed
Resultaat: 60 EUR

Elf delen oud/antiek Duits steengoed 19e-20e eeuw; potten etc. 10-30cm. Cond.: G

Bavaria pors. figuur
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.

2 Lladro beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G

Penselen vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

Theemuts, vrouwtje
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.

Bord, Fam. Rose
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse steengoed voorraad-kruik met bruin glazuur in goede staat, vermoedelijk Duitsland 36xø19cm.

Plateel dekseldoos
Resultaat: 55 EUR

Plateel dekseldoos, plateelbakkerij Zuid Holland Gouda in fraai lusterglazuur "Unique metallique" uitvoering, Schilder V.A. 11xø12cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Resultaat: 55 EUR

Duits porseleinen Roenthal figuur 20e eeuw (1 vinger eraf) 20cm. Cond.: R

Pors. bloemenvrouwtje
Resultaat: 55 EUR

Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R

2 Delen jade
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud Chinees jade ca. 1900-1950 in goede staat ø5,6cm. en 11,5x6cm.

Hutschenreuther kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaar met gouddecor, gesigneerd K. Tutter in goede originele staat 30x36x16cm.

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Kan met schenktuit
Resultaat: 50 EUR

Oosterse terracotta schenkkan (ca. 500 voor Christus), stukje oor aangelijmd 13x33xø17cm. Cond.: R-G

5 Borden, Flora
Resultaat: 50 EUR

Vijf borden Petrus Regout Maatsricht ca. 1900, decor Flora in goede staat ø26cm.

2 Pors. schenkkannen met tin
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Duitse porseleinen schenkkannen met decor van landschap en figuren. Tinnen klep en duimrust, gemerkt A.K. Kaiser Echt Kobalt. In goede staat 30-31cm.

2 Paarse borden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Petrus Regout Maastricht sierschotels, decor amazone ca. 1890 in goede originele staat ø34,5cm.

Duits porseleinen groep
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep G.D.R. 60-er jaren. Voorstellend musicerend paar met hond, in goede staat 20x26x14cm.

2 Pors. beeldengroepen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen beeldengroepen Alka Kunst Western Germany; 1x musicerend stel met piano (fluit beschadigd, jurk iets beschadigd), 1x schakend stel (jurk beschadigd, vinger mist) 1...

2 Lladro beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G

Dekselschaal + dekselpotje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein; 1x dekselpot ca. 1800 met floraal- en gouddecor 7xø12,5cm. en 1x dekselvaasje (deksel gelijmd en chip rand) met bloementuindecor 11xø7,3cm. Cond.: R-G

Inktsteen
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, rondom bewerkt met vissen, draken, figuren etc. 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 4x21x16cm.

Petrus Regout serviesje
Resultaat: 50 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Plateel vaasje, 2 oren
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

Plateel vaasje, Eskaf
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.

3 Chin. borden, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...

2 Sierborden
Resultaat: 45 EUR

Twee grote vooroorlogse keramieken sierschotels van de Porseleyne Fles ca. 1930; 1x met pauwdecor 59.BR (ø34cm.) en 1x met bloembakdecor 432CB, aangeboden door de directie v.d. Hollandsche Draad en ka...

3 Tegeltjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Makkumse wandtegels, polychroom met 16e eeuwse figuren 1e helft 20e eeuw (minimale chip) 12,6x12,6cm. Cond.: R-G

3 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschapsdecor (gaatje, lampenvoet geweest) 17xø16cm. Cond.: R

4 Borden, Hond
Resultaat: 45 EUR

Vier borden ca. 1900, Societe Ceramique Maastricht, decor Hond in goede staat ø25cm.

Papegaai porselein
Resultaat: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

2 Pors. beeldengroepen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

2 Chocoladeketels
Resultaat: 45 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

2 Sitzendorf kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Stel Duitse Sitzendorf porseleinen kaarskandelaars met putti en bloemen in goede originele staat 16x17x10cm.

Koffieservies KPM
Resultaat: 40 EUR

Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G

Copenhagen dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Royal Copenhagen dekselvaas X7 10/1791 met bloemendecor 20e eeuw in zeer goede staat 29xø19cm.

5 Rosenthal borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf porseleinen Rosenthal borden, design Björn Wiinblad Weihnachten. Met goud- en figurendecor ø29cm. Cond.: G

Sitzendorf figuur
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, voorstellend een man met mandoline en bloem 1e helft 20e eeuw in goede staat 18cm.

Plateel lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote oude platelen lamp ca. 1920 (console omgebouwd tot lamp), 2 chips. 91xø24cm. Cond.: R

2 Turkoois boedha's
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken boedha's 20e eeuw met Turkooise cracele glazuur 24-25cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.

Wedgwood lamp
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.