Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.
Chinees schaakspel met prachtige figuren. Met lakwerk en leder bekleed, bronzen beslag en slot 2e helft 20e eeuw in goede staat 11x41x21cm.
Viool gemerkt Stainer ca. 1900 met merk ingebrand in bespeelde staat 60cm. Cond.: G
Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G
Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R
Oude Chinese parelmoer parfumfles 1e helft 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,5x4x1,5cm.
Twee houten kistjes 17e-18e eeuw met origineel beslag (1 slotje mist) 7,5x21,5x10cm. en 8x22x13cm.
Twee oude bronzen 3-lichts wandluchters 20e eeuw, naar oud voorbeeld (in barokstijl). In goede staat 28x26x18cm.
Grote Russische handbeschilderde lakdoos, gesigneerd. Met motief van arreslee in zeer goede staat 3x8x17,7cm.
Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel in goede originele staat ø28-ø33cm.
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met figuren- en maskersdecor in zeer goede originele staat 62x22x4cm.