Vier delen 19e eeuws tin; 1x bierpul met deksel en eikel, 1x maatbeker met handvat en 2x schroefdozen (boter). Alles in goede originele staat 9-17cm.
Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.
Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G
Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.
Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G
Drie keramieken met chromen dienbladen Duitsland ca. 1900 in goede staat 17-34cm.
Zware antieke bronzen steelpan 18e-19e eeuw in goede originele staat 14x39xø18cm.
Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse tinnen maatbekers met grip en eikstempels 8-21cm. Cond.: G
Twee grote oude/antieke tinnen tabelets (bewerkt); 1x 19e eeuw in barok vormgeving (stempels) 29x29cm. en 1x 20e eeuw ovaal "Finn Zinn 95%" 38,5x24cm. Cond.: G
Twee prachtige kleine roodkoperen 19e eeuwse appelketels in goede originele staat (licht bedeukt) ø12-ø15cm.
Twee houten presenteerbladen met koperen banden; 1x mahonie en 1x eiken (19e-20e eeuw) 52-60cm. Cond.: G
Twee oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met postkoets en figuren 17x6x4cm., 1x met arreslee en figuren 3x11x4cm. Cond.: G
Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G
Oude Oosterse koperen vispan en dekselbak, 20e eeuw en een steengoed kruik (mogelijk 17/18e eeuw). In goede staat, 15-64cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding. Bij 1 missen de handgrepen 45-53cm. Cond.: R-G