Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x12,5x12,5cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x14x10,5cm. Cond.: G
Twee Louis Quinze stijl wandlampen van verguld brons 20e eeuw. in goede staat 55x28x13cm.
Chinees 8-hoekig sieraden-opbergdoosje met 3 lades, gemaakt van hout en met leder bekleed. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor 2e helft 20e eeuw 26x20x20cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x grote koffiekan (gemerkt) en 1x gemerkte theebus. Beide in zeer goede originele staat 10-28cm.
Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G