Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.
Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G
Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.
Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G
Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...
Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.
Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.
Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.
Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.
Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.
Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G
Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R
Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G