Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G
Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G
Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...
Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G
Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G
Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G
Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G