Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R
Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G
Twee bronzen vaasjes ca. 1900 (vermoedelijk China of Japan) met open gewerkt bladmotief. In goede originele staat 11xø6,5cm.
Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G
Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.
Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit (zwaluwstaart 40xø28cm. en 1x pan met grepen 11xø33cm. Beide in goede originele staat
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met maskers- en figurendecor. bewerkte houten schede. Geheel in zeer goede originele staat 63x24x4cm.
Map met diverse oude/antieke brieven naar/van bekende personen en/of instanties
Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.
Twee kannen ca. 1890; 1x vernikkelde chocoladekan met confoor en 1x tinnen bewerkte koffiekan in originele staat 17-27cm. Cond.: G
Prachtig koperen theecomfoor ca. 1870 in zeer goede originele staat 38cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 19e-20e eeuw 1x met houten ovale 19e eeuwse lijst met gravure, 1x ovaal reproductie putti met ivoren lijst en 1x reproductie Italiaanse stijl met houten lijst 11-17cm. Cond.: G
Twee theelichten ca. 1900; 1x Jugendstil messing en 1x ca. 1880 met beschilderd glas. Beide in goede staat ca. 11xø13cm.
Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.
Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.
Geschilderde 19e eeuwse miniatuur, voorstellend een edele heer. Verso monogram in goede staat 5,7cm. Cond.: G