Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R
Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G
Twee bronzen vaasjes ca. 1900 (vermoedelijk China of Japan) met open gewerkt bladmotief. In goede originele staat 11xø6,5cm.
Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G
Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.
Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit (zwaluwstaart 40xø28cm. en 1x pan met grepen 11xø33cm. Beide in goede originele staat
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met maskers- en figurendecor. bewerkte houten schede. Geheel in zeer goede originele staat 63x24x4cm.
Map met diverse oude/antieke brieven naar/van bekende personen en/of instanties
Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.
Twee kannen ca. 1890; 1x vernikkelde chocoladekan met confoor en 1x tinnen bewerkte koffiekan in originele staat 17-27cm. Cond.: G
Prachtig koperen theecomfoor ca. 1870 in zeer goede originele staat 38cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 19e-20e eeuw 1x met houten ovale 19e eeuwse lijst met gravure, 1x ovaal reproductie putti met ivoren lijst en 1x reproductie Italiaanse stijl met houten lijst 11-17cm. Cond.: G
Twee theelichten ca. 1900; 1x Jugendstil messing en 1x ca. 1880 met beschilderd glas. Beide in goede staat ca. 11xø13cm.
Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.
Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.
Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.
Geschilderde 19e eeuwse miniatuur, voorstellend een edele heer. Verso monogram in goede staat 5,7cm. Cond.: G
Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.
Oud benen dekseldoosje met kat op het deksel (handgesneden) en muizen rondom 5xø4cm. Cond.: G
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Chinees schaakspel met prachtige figuren. Met lakwerk en leder bekleed, bronzen beslag en slot 2e helft 20e eeuw in goede staat 11x41x21cm.
Viool gemerkt Stainer ca. 1900 met merk ingebrand in bespeelde staat 60cm. Cond.: G
Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G
Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...
Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R
Jugendstil lamp ca. 1900 met compositie metalen voet (armen gelijmd) 46xø15cm. Cond.: R
Oude Chinese parelmoer parfumfles 1e helft 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,5x4x1,5cm.
Twee houten kistjes 17e-18e eeuw met origineel beslag (1 slotje mist) 7,5x21,5x10cm. en 8x22x13cm.
Antieke plafoniere ca. 1890 met glas en bewerkte omranding in goede staat 16xø33cm.
Twee oude bronzen 3-lichts wandluchters 20e eeuw, naar oud voorbeeld (in barokstijl). In goede staat 28x26x18cm.
Antieke Japanse lakdoos met daarin drie beschilderde waaiers, 2 van been en 1 van hout. ( 1 waaier papier geplakt), ca. 1900, 7x35x8cm., Cond.: R/G
Grote Russische handbeschilderde lakdoos, gesigneerd. Met motief van arreslee in zeer goede staat 3x8x17,7cm.
Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G
Oude nerts bontjas in zeer goede staat met etiket "Heek peelterijen Almelo" 82cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel in goede originele staat ø28-ø33cm.
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met figuren- en maskersdecor in zeer goede originele staat 62x22x4cm.
Zeer grote antieke bronzen koeienbel met lederen halsband in goede originele staat 60xø22cm.