Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.
Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Zware radgeslepen kristallen console-tafel ca. 1900, 11xø25cm. Cond.:G
Vier prachtige radgeslepen kristallen schalen in goede staat (minimale chip mogelijk) ø20cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G
Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G
Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G
Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.
Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G
Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G