Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.
Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr
Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...
Hanger, GG 585/000 met grote bloedkoraal. Grote ovale hanger met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 20x11mm. Om de bloedkoraal zit een brede bewerkte rand met gravure en bloembewerking.
Ring, 333/000, met Amethist en zirconia's. Brede ring met in het midden een ovaal gefacyetteerde Amethist, over de breedte op de ring, ca 9 mm, in rechthoekige kast. naast de Amethist zit een rand met...
Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55
Broche GG 585/000, met Briljanten. Een staafbroche, merk Merci, in de vorm van een kronkel met een uitlopend stuk aan een zijde met daarin vele trapezium geslepen Diamanten.Tevens als hanger te dragen...
Ring WG 585/000 met diamanten. Een ring met markiesvormige bovenzijde. In het midden zitten 3 briljanten met daaromheen een rand met diverse kleine diamantjes, in totaal 0.21 crt. ca 2,9 gr. ø 52
Hanger GG 585/000 met granaat. Ruitvormige hanger, 30x30mm, opengewerkt, met in het midden een rozet met 9 granaten en 2 filigrain randen. ca 5 gr.
Zeer oud Omega horloge. Dames model, ø ca 2,5 cm, rond horloge, met centrale secondewijzer en cijfers op de plaat. Mechanisch horloge, ca 1920-1930. Scharnier van de achterzijde behoeft reparatie.
Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.
Ring WG 585/000, met briljanten. Een rozetring met bewerkte bloem aan de bovenzijde met 7 briljanten, iets opstaand gezet. ca 3,5 gr. ø 60
Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...
Slavenband, 333/000, strak model met blokjes bewerking. De armband is voorzien van een scharnier en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 17 gr ø 62x57 mm.
Ring GG, 585/000 met grote groene steen. Ring Art Deco stijl met grote groene emerald geslepen groene steen, 19x24 mm, wat beschadigd. De zijkant van de ring is voorzien van WG sierlijke bewerking. ca...
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...
Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram
Oorhangers, GG, 585/000, met kleurstenen. Oorsteker met gefacetteerde granaat, met daaronder een blauw Topaas en daaronder een markies geslepen citrien. Totale lengte 17 mm.
Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.
Ring GG 585/000 met wapen. Massieve ring met vierkante bovenzijde, 11x11mm, voorzien van een gegraveerd wapen. ca 8,9 gr ø 55
Ring, 333/000, met Rhodoniet, Bergkristal en parelmoer. Ring breed uitlopend aan de bovenzijde met daar in het midden een ovaal gefacetteerde Rhodoniet. Met daarboven en onder 4 kleine bergkristallen....
Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.
Ring, 333/000, met Maansteen,diamant en rood emaille. Brede ring, ca 10 mm, met in het midden een ovale cabouchon geslepen Maansteen. Aan de boven en onderzijde voorzijde voorzien van kleine achtkant ...
Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.