Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ei groen met kruis
Startprijs 50 EUR

Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met groen emaille kruis en vogel. Verder een aantal zirconias in zwart emaille. Lengte 2 cm

Ei Franse lelie, zwart
Resultaat: 35 EUR

Hanger, Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met zwart en rood emaille, voorzien van 2 rijen zirconias en 4 Franse lelies. Lengte 2 cm

Dupont aansteker
Resultaat: 80 EUR

Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-

Raymond Weil horloge
Resultaat: 220 EUR

Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos

16 Doosjes met 4 oorknoppen
Resultaat: 90 EUR

Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm

Lady Di oorknoppen en hanger
Startprijs 300 EUR

Hanger en oorknoppen, GG/WG 585/000 met Blauw Saffier en Briljant. Lady Di model, entourage hanger met in het midden een ovale donkere Blauw Saffier en daaromheen 12 briljanten, alles gezet in WG, gro...

CFE armband GG
Startprijs 180 EUR

Armband, GG 585/000, met 5 naamplaatjes. Close-for-ever armband met 3 GG 585/000, naamplaatjes, 1 333/000 plaatje en een onedel naamplaatje. Lengte 19 cm. ca 12.8 gr

Edelstenen hangers 8x
Startprijs 20 EUR

Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.

Set parels GG
Startprijs 100 EUR

Set GG, met parels. Een paar oorstekers, GG, 585/000 met halve parels en bewerkte rand, ø 9mm, een armband, 585/000, met staafjes en daartussen 4 parels en een bijpassende ketting, 333/000, met staafj...

Parelcolliers en oorknoppen
Startprijs 20 EUR

Parelcolliers en oorknoppen. Lengte 120 cm, ø 6 mm en een snoer van 50 cm, ø 7 mm. Beide snoeren zijn voorzien van een zilveren sluiting. Bijpassend bij de snoeren oorstekers met zilveren steker en pa...

Ring GG Lapis Lazuli
Startprijs 100 EUR

Ring GG, 585/000, met Lapis Lazulli. Zegelring met rechthoekige steen, Lapis Lazulli 13x14 mm, iets afgesleten. De zijkant van de ring is voorzien van een gravurebewerking. ø 67, ca 6.5 gr.

Ring GG Granaat
Startprijs 60 EUR

Ring GG 585/000 met Granaat. Een van oorsprong trouwring vermaakt tot slagring met in het midden 3 granaten tussen de band geklemd. De ring vertoont wat slijtage. ca 3.6 gr ø 59

Pareloorhnagers
Startprijs 50 EUR

Oorhangers, GG 585/000 met zoetwaterparel en Steentje. Brisures met daaraan een staafje met aan de onderzijde een kleine ovaal zoetwater Pareltje en een steentje. ca 2.5 gr

Diverse delen goud
Startprijs 80 EUR

Drie delen GG. Hanger, 585/000, in de vorm van een hartje met Briljant, ø 8 mm. Speldje CNV 585/000 en een plaatje met zodiac, 333/000. Totaal gewicht 3.5 gr.

Harthanger met oorhangers
Startprijs 25 EUR

Hanger en oorhangers, Zilver, 925/000 met Zirkonia. Hanger in de vorm van een open hartje met in het midden een wit steentje aan een gourmetcollier, lengte 41 cm en een paar oorhangers langwerpig met ...

Manchetknopen 2 paar
Startprijs 30 EUR

Manchetknopen, 2 paar. Vierkante Manchetknopen, 333/000, met gegraveerde lijnbewerking, 16x16 mm. En een paar zilveren 800/000 Manchetknopen,rechthoekig model met n het midden een gekretste rand met G...

Set Turkoois
Startprijs 30 EUR

Mooie set Turkoois bestaande uit oorclips, een ring, verstelbaar, een choker en een brede armband. Allen gezet in onedel witmetaal.

Collier en armband zilver
Startprijs 40 EUR

Gevlochten collier en armband, zilver 835/000. Het 3 rijig gevlochten collier en de armband zijn beiden voorzien van een bewerking en een mattering aan de voorzijde. Lengte collier 44 cm, lengte armba...

Collier verlopend
Startprijs 50 EUR

Collier zilver, 835/000. Een verlopend collier voorzien van langwerpige staafjes met bewerking, 7-14 mm. Lengte 43 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid.ca 29.4 gr.

Lot zilver
Startprijs 25 EUR

Lot zilver. 2 Filigrain broches in de vorm van een bloem, 1 met drie kliene steentjes, 3 ringen waarvan 2 rijringen met zirconia's en een fantasiering met matte bewerking en 2 fijne gourmetcolliers, ...

Lot Strass
Startprijs 20 EUR

Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier gehee lvoorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...

Lot divers
Startprijs 25 EUR

Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Lot met 14 broches , sjaalclip en hanger. Gemaakt van o.a. kunststof en metaal.

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot double met o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia en een fijne pennenarmband.