Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie
Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.
Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.