Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.
Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.
Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U
Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.
Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G
Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.
Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.
Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G
Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U
Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G
Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G
Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R
Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U
Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...
Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U
Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U
Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...
Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G
Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U
Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...
Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G