Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen presenteerschotel
Resultaat: 70 EUR

Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...

6-Vlaks coupe
Resultaat: 70 EUR

Antieke zes-vlaks geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet en deksel met fraaie bloem-en bladeren knop. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten ca. 1870, 16xø8.5cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 65 EUR

Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.

5 Delen zilver/plated
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...

Kristallen bonbonmandje
Resultaat: 60 EUR

Schuitvormig geslepen kristallen bonbonmandje met ruit-en waaierslijpsel, geslepen ster op de bodem, voorzien van fraai 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT: A.C.Fontani, Amsterdam, ca. 1925, ca...

Karaf, zilv. stop
Resultaat: 60 EUR

Grote kristallen schenkkan met diagonaal ruitslijpsel en Hollands zilveren dop met parelrand 835/000, 33xø11cm. Cond.: U

Lepel, Friese familie
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...

2 Parfumflesjes, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke parfumflesjes met Hollands zilveren dop, waarvan 1 met veerknopsluiting 835/000, 7,5x9,5cm. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen ovaal parfumflesje met Hollands zilveren applique, voet, kraag en dop. H.: 10cm. Cond.: U

6 Zilv. lepels + schoenlepel
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.

Joodse tol
Resultaat: 60 EUR

Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U

12 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U

Krist. theebus, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Kristallen theebus op voet met zilveren dop en kraag 835/000, 16,5xø7cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...

2 Zilveren bakjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U

3 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen: telefoon 925/000 en de ijscoman 825/000. Samen xca. 30gr., Cond.:U

3 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G

2 Kristallen vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Stel geslepen geëtste kristallen roos of orchideënvaasjes met florale graveringen en gedraaide ribbel. (1 met kleine randschade) staand op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. MT.: P.J.Bierenbro...

Kristallen bloemvaas
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bloemenvaas met olijfslijpsel op ronde zilveren voet, 8352/000, kleine shade. . MT.: J.Schlotboom, Amsterdam, ca. 1880, 17xø10cm.

Zilveren theeduim
Resultaat: 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.

Zout & Peperstrooier
Resultaat: 60 EUR

Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U

4 Asbakjes
Resultaat: 55 EUR

Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat

Krist. strooier met zilver
Resultaat: 50 EUR

Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U

Zilv. lepeltjes + Schaal
Resultaat: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U

6 Lepeltjes + suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels en suikerschep met parelrand 835/000, jaarletter L: 1971, MT: Huisman Schoonhoven ca. 100gr. Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke dessertmessen met zilveren gecontourneerd heft, Frankrijk 800/000 zilver (z-keur), L. 22cm., Cond.:U

13 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U

12 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U

Plated koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U

Zilveren schaaltje, wapen
Resultaat: 50 EUR

Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, tekkel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur afbeeldend "dit varkentje zullen wij wel even wassen", MT: C.A. Stout Rotterdam, 835/000, ca. 28gr. 3,5cm.

Lepelrekje + 12 lepels
Resultaat: 50 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U

2 Zilv. fotolijstjes
Resultaat: 45 EUR

Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U

Plated servies
Resultaat: 45 EUR

Plated 5-delig koffieservies 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x50x30cm.

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

16 Lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U

Krist. flacon, zilv. dop
Resultaat: 40 EUR

Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.

Sigarettenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U

Whiskey karaf
Resultaat: 40 EUR

Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.

2 Aanstekers + luciferhouder
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren luciferdooshouder met palmetmotieven, MT.: D.van Zwijndrecht, Den Haag, 800/000, en twee Oostenrijkse aanstekers met zilveren bloemmotief versierd omhulsel. Cond.:G

Bonbonschaal
Resultaat: 40 EUR

Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 40 EUR

Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G

Knopenhaak
Resultaat: 40 EUR

Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U

2 Zilveren wijnkurken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G

2 Delen plate
Resultaat: 40 EUR

Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G

2 Zilv. wijnkurken + glas
Resultaat: 40 EUR

Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R

Zilveren strooibus
Resultaat: 40 EUR

Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

2 Juslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

7 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...

Zilveren sigarettenkoker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U

Bestek, verzilverd?
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U

2 Portemonnee's (1x zilver)
Resultaat: 35 EUR

Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U

2 Pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...

Djokja doosje
Resultaat: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

Druivenschaar
Resultaat: 35 EUR

Druivenschaar met gladde 800/000 zilveren heften, L.13cm.

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

Petit-four schep + zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Kristallen strooibus
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 30 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

3 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U

Krist. doosje, zilv. dop
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G

2 Zilveren briefopeners
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Zilv. schenksierkruk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U

Bonbontang
Resultaat: 30 EUR

Bonbontang met gecontourneerde 800/000 zilveren heften., L.14.5cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.

2 Theelepels en sigarettenpijpje
Resultaat: 30 EUR

Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G