Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, man met bijl
Startprijs 300 EUR

Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.

Klein bronsje, Goetze
Startprijs 300 EUR

Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Startprijs 275 EUR

Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Bronzen papegaai op tak
Resultaat: 265 EUR

Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G

Bronzen paard op zandsteen
Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G

Beeld, kozak
Startprijs 250 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Bronzen Napoleon
Startprijs 250 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.

Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Barok beeld
Startprijs 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Bronzen saxofonist
Resultaat: 300 EUR

Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.

Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.

Bronzen jezusfiguur
Startprijs 200 EUR

Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G

Chin. houtsnijwerk
Resultaat: 260 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 200 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

2 Mooren
Startprijs 180 EUR

Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.

Houten trompetist
Resultaat: 180 EUR

Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.

Houten beer
Startprijs 160 EUR

Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.

Bronzen papegaai
Resultaat: 170 EUR

Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M

Bronzen dame, marmeren voet
Startprijs 150 EUR

Bronzen naakte vrouw met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 23x27x17cm.

Bronzen adelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.

2 Bronsjes
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G

Beeld, Joop
Startprijs 150 EUR

Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.