Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.
Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.
Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Grote bronzen dame in Jugendstil-stijl 21e eeuw met roos in haar hand. Geheel op zwart marmeren voet met bronzen sokkel in goede staat 52cm.
Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R
Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.
Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.
Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.
Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.