Bronzen uil 21e eeuw, gesigneerd Christian Mayacheth, op zwart marmeren voet in goede staat 32cm.
Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.
Bronzen haan 21e eeuw, gesigneerd "Van der Straeten" op zwart marmeren voet 26x24x12cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Bronzen naakte vrouw met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 23x27x17cm.
Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Bofill (vermoedelijk Antoinne Bofill 1894 - 1939). Voorstellend een herder met zijn hond, mooie originele patina 24cm. Cond.: G
Bronzen wandplaquette ca. 1900, kopergieterij J.P. Kok Rotterdam van een bekende componist 22x17cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G
Oude houtgesneden buste 20e eeuw van jongen met hoed 47x25x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Mercier. Voorstellend een drinkende musketier op houten bank 25x18x13cm. Cond.: G
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd
Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R