Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Lot zilveren, 925/000 ringen. Zeven ringen, diverse maten en modellen. ca 32 gr
Kavel met vergulde ringen . Lot met 7 verschillende ringen in diverse maten met o.a. zirconia's. De ringen zijn als nieuw.
Ring zilver 925/000 met zwarte zoetwaterparel en zirconia's. Ring met bewerkte randen met daarin om en om zirconia's en in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm, ca 7.6 gr ø 57
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
A. Reinders fecit, olieverf op paneel, 19e eeuws stilleven 30x40cm. Cond.: R-G
Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R
Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G
Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.
Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R
Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G