Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G
Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U
Plaatarmband, GG 750/000, met gevlochten band. Armband met plaat, 32x7.3 mm, voorzien van gravure en een dubbele armband gemaakt van een gevlochten schakel. De armband is voorzien van een bakslot en e...
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm
Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U
Armband GG 585/000 met gourmetschakel. Fijne elegante armband, breedte 5 mm, met een half bolle gourmetschakel. De armband is voorzien van een bakslot met 2 veiligheden. Lengte 18 cm, ca 12 gr.
Ring WG 585/000 met Roze Saffier en Diamant. Strakke ring met 3 rijen met Roze Saffieren, 1.13 crt. Tussen de rijen Saffieren zit een golvende rij bezet met Diamanten, ca 0.10 crt. Breedte bovenzijde ...
Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...
A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G
Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R
A. Gabali ca. 1950 (1886 - 1963), olieverf op linnen, klipper met figuren op zee bij avondlicht 70x50cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.
Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...
Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.
Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.
Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G
Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G
Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...