Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

P. de Regt, rivierlandschap
Resultaat: 170 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G

Schilderij, 18e-19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R

Perzisch kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed, pastelkleurig 252x356cm. Cond.: G

Makkumse plaquette
Resultaat: 170 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G

Bokkenrijder
Resultaat: 170 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Plaatarmband GG nico
Resultaat: 165 EUR

Plaatarmband, GG 750/000, met gevlochten band. Armband met plaat, 32x7.3 mm, voorzien van gravure en een dubbele armband gemaakt van een gevlochten schakel. De armband is voorzien van een bakslot en e...

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Bloedkoralen
Resultaat: 160 EUR

Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Gourmetarmband GG
Resultaat: 160 EUR

Armband GG 585/000 met gourmetschakel. Fijne elegante armband, breedte 5 mm, met een half bolle gourmetschakel. De armband is voorzien van een bakslot met 2 veiligheden. Lengte 18 cm, ca 12 gr.

Ring WG met Roze Saffier en Diamant
Resultaat: 160 EUR

Ring WG 585/000 met Roze Saffier en Diamant. Strakke ring met 3 rijen met Roze Saffieren, 1.13 crt. Tussen de rijen Saffieren zit een golvende rij bezet met Diamanten, ca 0.10 crt. Breedte bovenzijde ...

Puchner
Resultaat: 160 EUR

Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...

Schilderij, A. Blätter
Resultaat: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G

Gravure, wereldbol
Resultaat: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Barok schilderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R

Schilderij, klipper
Resultaat: 160 EUR

A. Gabali ca. 1950 (1886 - 1963), olieverf op linnen, klipper met figuren op zee bij avondlicht 70x50cm. Cond.: G

Horlogestandaard, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.

Kolompendule
Resultaat: 160 EUR

Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...

Chaise longue
Resultaat: 160 EUR

Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.

Kastje, Stöpler
Resultaat: 160 EUR

Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.

Eiken kist,
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld, vrouw op stoel
Resultaat: 160 EUR

Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...