Oude Tempus Fugit tafelklok 2e helft 20e eeuw met maandlopend uurwerk en slagwerk op 2 gongstaven 36x30x16cm. Cond.: G
Duitse notenhout-fineer Junghans regelateur ca. 1880 met kroon in goede originele staat. Functies niet getest 95x37x18cm. Cond.: G
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.
Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R
Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R
Oud Perzisch tapijt in de tinten rood/blauw/oker/zwart/groen 222x173cm. Cond.: R-G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R
Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R
Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.
Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.
Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.
Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...
Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...
Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...
Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.
Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.
Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.
Twee prachtige zwarte geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 17xø17cm. en 22xø16cm. Cond.: G
Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U
Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr
Slavenband, zilver 925/000, met Finse bewerking. Slavenband, strak model, breedte 7 mm, met ruwe en gepolijste oppervlakken. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 55x63 mm. ca 17...
Twee zilveren 800/000 horlogekettingen. Een horlogeketting met een bolle biesmarkschakel, breedte 6.8 mm, lengte 25 cm en een horlogeketting met een gourmetschakel, breedte 6.6 mm, lengte 28 cm met ka...
Collier zilver 925/000 met filigrainschakels. Jasseroncollier met in het midden 3 schakels, 2 klein en 1 groot, in de vorm van een halve maan met een filigrainbewerking en een knop. ca 16.1 gr. Lengte...
Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U
Hanger zilver 925/000 met markesiet en parelmoer. Hanger met in het midden een parelmoercabouchon, 18x13 mm. in de rand om het parelmoer zitten diverse markesietjes. Grootte hanger 34x21 mm. ca 6.2 gr
Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U
Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ
Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.
Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd
Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U
Ring zilver 925/000 met blauw topaas, wit topaas en granaat. Brede ring met grote bloem aan de kop, ø 25 mm, met in het midden een witte topaas, dan een rand met granaten en een rand met blauw topasen...
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeilboten op zee 60x80cm. Cond.: G
Twee oude Engelse jachtprenten ca. 1930 naar W. Summers, lithografie op papier "On the downs" 31x21cm. Cond.: G
M. Bakker ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser (cracele) 75x66cm. Cond.:R
J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G
H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G
Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...
Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.
Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G
Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G
Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G
Vier oude houten opbergdoosjes: 3x Japans lakwerk met vogeldecor en 1x toiletkistje met spiegel ca. 1930, 8-20cm. Cond.: G
Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R
Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G
Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.
Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.
Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.
Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G
Kavel van 2 bonken: 1x stuiverbonkje VOC 1788 Cylon en 1x Japans bonkje 17e eeuw Cond.: FR-ZFR
Zilveren penning "bezoek aan Amsterdam 1768", kon. familie v. Nassau Wilhelm + Sofia Cond.: PR
Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1922, 1923, 1924 en 1928 Cond.: ZF en beter
Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1924, 1929, 1930 en 1944 Cond.: ZF en beter
Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...
Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G
Bordeaux rood oud Perzisch handgeknoopt tapijt 200x117cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G
Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G
Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G
Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G
Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G
Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G
Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R
Brede armband zilver 835/000 met bewerking. Brede schakelarmband, 28 mm, met figuren in de schakels, indische voorstelling. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. Lengte 19...
Collier zilver 835/000 met hanekamschakel. Antiek collier met 14 grote bolle schakels, 30x10mm , in de vorm van een hanekam. Lengte 52 cm ca 23.8 gr
Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G