Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Tempus Fugit tafelklok 2e helft 20e eeuw met maandlopend uurwerk en slagwerk op 2 gongstaven 36x30x16cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 40 EUR

Duitse notenhout-fineer Junghans regelateur ca. 1880 met kroon in goede originele staat. Functies niet getest 95x37x18cm. Cond.: G

Oude spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.

Antieke pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Draaibare pianokruk ca. 1900 in goede staat 50xø35cm.

Noten salontafel
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G

Stoel, bekleed
Resultaat: 40 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Hollands penantkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R

Dressoir
Resultaat: 40 EUR

Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R

Tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch tapijt in de tinten rood/blauw/oker/zwart/groen 222x173cm. Cond.: R-G

Lindenhouten Corpus
Resultaat: 40 EUR

Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G

Beeldje, legering
Resultaat: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

Lalique lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R

Ivoren beeldje
Resultaat: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

3 Ivoren figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.

Meissen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.

8 Kop & 10 Schotels, Weens
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G

Rosenthal vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Duits porseleinen Rosenthal vaas ca. 1980 "Kunstabteilung Selb" met decor van flora en oranje glazuur 35xø14cm.

9 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...

Moderne vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G

2 Chin. schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

Servies
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...

4-Delige kopjesset
Resultaat: 40 EUR

Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G

5 Meissen borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.

4 Porseleinen diertjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.

2 Kop & Schotels, Meissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.

2 Majolica vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R

Meissen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G

Wit keramieken vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.

2 Zwarte vazen, ADCO
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige zwarte geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 17xø17cm. en 22xø16cm. Cond.: G

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Colliers jasseron en koord
Resultaat: 35 EUR

Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr

Slavenband, Finse stijl
Resultaat: 35 EUR

Slavenband, zilver 925/000, met Finse bewerking. Slavenband, strak model, breedte 7 mm, met ruwe en gepolijste oppervlakken. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 55x63 mm. ca 17...

Twee horlogekettingen.
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren 800/000 horlogekettingen. Een horlogeketting met een bolle biesmarkschakel, breedte 6.8 mm, lengte 25 cm en een horlogeketting met een gourmetschakel, breedte 6.6 mm, lengte 28 cm met ka...

Collier, filigrain
Resultaat: 35 EUR

Collier zilver 925/000 met filigrainschakels. Jasseroncollier met in het midden 3 schakels, 2 klein en 1 groot, in de vorm van een halve maan met een filigrainbewerking en een knop. ca 16.1 gr. Lengte...

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Zilveren cachet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren cachet, 835/000 met florale motieven rondom, ca. 43gr. H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilveren theezeef
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U

Hanger zilv./parelm.markasiet
Resultaat: 35 EUR

Hanger zilver 925/000 met markesiet en parelmoer. Hanger met in het midden een parelmoercabouchon, 18x13 mm. in de rand om het parelmoer zitten diverse markesietjes. Grootte hanger 34x21 mm. ca 6.2 gr

3 Delen zilv. bestek
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig zilveren kavel: 1x Hollands zilveren kindervorkje 835/000, 1939, 1x een zilveren kinder-eetschuifje 800/000 en 1x Hollands zilveren sardineschepje 835/000. Totaalgewicht ca. 53gr. Cond.: U

Kristallen bakje, zilv. hengsel
Resultaat: 35 EUR

Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ

5 Onderzetters, zilver
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Kinderbestek + lepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren mergboor
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U

Ring grote bloem
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 met blauw topaas, wit topaas en granaat. Brede ring met grote bloem aan de kop, ø 25 mm, met in het midden een witte topaas, dan een rand met granaten en een rand met blauw topasen...

Zilveren klontentang
Resultaat: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

Schilderij, mensen in kroeg
Resultaat: 35 EUR

H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, in 't Wout
Resultaat: 35 EUR

In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 35 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeilboten op zee 60x80cm. Cond.: G

2x W. Summers, paarden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse jachtprenten ca. 1930 naar W. Summers, lithografie op papier "On the downs" 31x21cm. Cond.: G

Schilderij, M. Bakker
Resultaat: 35 EUR

M. Bakker ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser (cracele) 75x66cm. Cond.:R

Schilderij, vrouw aan tafel
Resultaat: 35 EUR

J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R

Schilderij, figuren in stad
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Resultaat: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

2 Kistjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...

2 Aziatische speeldozen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.

3 Tinnen kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) ca. 1900 met wit opaline glazen reservoir 50xø33cm. Cond.: G

Pors. ei + ikoon
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G

4 Houten doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude houten opbergdoosjes: 3x Japans lakwerk met vogeldecor en 1x toiletkistje met spiegel ca. 1930, 8-20cm. Cond.: G

4 Houten ornamenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R

Gewei van een bok
Resultaat: 35 EUR

Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G

2 Chinese huwelijskdozen
Resultaat: 35 EUR

Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.

Houtgesneden inktstel
Resultaat: 35 EUR

Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.

Asbak + varken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G

2 Stuivers VOC
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 2 bonken: 1x stuiverbonkje VOC 1788 Cylon en 1x Japans bonkje 17e eeuw Cond.: FR-ZFR

Penning Amsterdam
Resultaat: 35 EUR

Zilveren penning "bezoek aan Amsterdam 1768", kon. familie v. Nassau Wilhelm + Sofia Cond.: PR

4 Zilveren guldens
Resultaat: 35 EUR

Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1922, 1923, 1924 en 1928 Cond.: ZF en beter

4 Zilveren guldens
Resultaat: 35 EUR

Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1924, 1929, 1930 en 1944 Cond.: ZF en beter

Album diversen
Resultaat: 35 EUR

Insteekmap met ca. 160 diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw Cond.: G

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 35 EUR

Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...

.
Resultaat: 35 EUR

Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G

Massief mahonie stoel
Resultaat: 35 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Italiaanse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

Mahonie eettafel
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Kleed, bordeaux rood
Resultaat: 35 EUR

Bordeaux rood oud Perzisch handgeknoopt tapijt 200x117cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G

Houten beeld, Maria
Resultaat: 35 EUR

Zuid Duits Maria-beeld ca. 1800. Barok met originele polychromie en opschrift "Ave Maria". Armen zijn eraf 24cm. Cond.: R-G

Afrikaans masker
Resultaat: 35 EUR

Oud of antiek Afrikaans masker met vlechtwerk en latoenkoper. In originele staat 27x22x11cm. Cond.: G

Kristallen tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G

2 Glazen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G

Theepot met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G

5 Kannen Duitsland
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G

Bierkruik, Napoleon
Resultaat: 35 EUR

Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R

Armband indische bewerking
Resultaat: 30 EUR

Brede armband zilver 835/000 met bewerking. Brede schakelarmband, 28 mm, met figuren in de schakels, indische voorstelling. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. Lengte 19...

Collier hanekamschakel
Resultaat: 30 EUR

Collier zilver 835/000 met hanekamschakel. Antiek collier met 14 grote bolle schakels, 30x10mm , in de vorm van een hanekam. Lengte 52 cm ca 23.8 gr

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G