Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theekan
Resultaat: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met berglandschap, huizen en figuren. In goede staat ø25,5cm.

Buffetkast
Resultaat: 155 EUR

Eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880 met volle zuilen, origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 240x150x54cm.

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

Parelcollier 4 rijen
Resultaat: 150 EUR

Parelcollier met 4 rijen parels bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met parels en zirconia's. Tussen de parels zitten 2 staafjes met GG bolletjes.Lengte 39 cm

v.d. Ruyter
Resultaat: 150 EUR

V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G

W.P. Steggeda
Resultaat: 150 EUR

W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G

A. Broekman, eenden
Resultaat: 150 EUR

A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Duitse School
Resultaat: 150 EUR

C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 150 EUR

R. Büchtger (1862 - 1951) ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, winters bosgezicht in de bergen 90x116cm. Cond.: G

Tekening 1739
Resultaat: 150 EUR

Endlich (Philippus Endlich?) Fecit 1739, potlood op papier, uitgewerkte studie van handen (rood potlood) 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, slot Bentheim
Resultaat: 150 EUR

Monogram H.R., olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 60x80cm. Cond.: G

Diverse schilderijen
Resultaat: 150 EUR

Diverse schilderijen

2x Gobelin versieringen
Resultaat: 150 EUR

Twee lange gobelin wandversieringen ca. 1870 met rozendecor (ongereinigd en 1x beschadiging) 292x102cm. Cond.: R-G

Heilig Hart beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G

Zwitserse officiers sabel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

Goudgulden 1600-1700
Resultaat: 150 EUR

Goudgulden ca. 1600-1700, 3 Steden Duitse staten o.a; Osnabruck Cond.: ZFR

4 Hubers kaarten
Resultaat: 150 EUR

Kavel van vier Hubers kaarten: 1x militairen bij trein op station, 1x paarden op de markt, 1x mensen op markt/veemarkt en 1x marskramer op straat

4 Hubers kaarten
Resultaat: 150 EUR

Kavel van vier Hubers kaarten: 1x vier mensen bij fornuispot, 1x vrouw bij huis met 2 manden, 1x militairen bij trein en 1x militairen in het station met kerstbomen.

Diverse treinen
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G

Handwerck 109-11
Resultaat: 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

Heinrich Handwerck, Walküse
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Heinrich Handwerck
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...

Louis Wolf en Co.
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 150 EUR

Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G

Bridge tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws hoek-speeltafeltje voor Bridge etc. met prachtige intarsia (ook op het blad) met floraal decor in goede originele staat 75x80x80cm.

Ronde eethoek tafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

Pianokruk
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.

Ovale eiken tafel
Resultaat: 150 EUR

Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G

Hoekvitrine
Resultaat: 150 EUR

Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.

Bronzen geit
Resultaat: 150 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.

Ivoren paradijsvogels
Resultaat: 150 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een paar paradijsvogels in goede staat 15,5,9x5,5cm.

2 Hummel figuren, paraplu
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Duitse Goebel figuren, jongen en meisje met paraplu ca. 1980 in goede staat 13x13x11cm.

Zakje bloedkoraal
Resultaat: 145 EUR

Zakje met losse bloedkoralen, diverse maten, takjes rondjes en tonnetjes. ca 117 gr

C. Cornelisz, winter paardenspan
Resultaat: 145 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U

Ring brilj./saffier . WG
Resultaat: 140 EUR

Ring WG 585/000 met briljant en saffier. Rozetring met in het midden een gefacetteerde ovale blauw saffier, 5.0x4.0 mm. Om de saffier zitten tussen het WG 8 kleine briljantjes gezet, totaal ca 0.12 cr...

Broche GG portret
Resultaat: 140 EUR

Broche GG 585/000 met portretten.. Ovale portretbroche, 20x25 mm, met gladde rand met getorste bewerking. In de broche kunnen 2 portretten geplaatst worden. ca 4.9 gr

Ring brilj./saffier GG
Resultaat: 140 EUR

Ring GG 585/000 met briljant en saffier. Ring met wiebervorm aan de bovenzijde met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 5.0x4.0 mm. Om de saffier zitten 8 briljanten toaal 0.28 crt W/SI. ca ...

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U

Schilderij, bloembollen veld
Resultaat: 140 EUR

Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, winter bos
Resultaat: 140 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), tekst verso, olieverf op paneel, impressionistisch riviergezicht 43x56cm. Cond.: G

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Vleesschotel, Queng Long
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Oorknoppen GG camee
Resultaat: 135 EUR

Oorknoppen GG met camee. Ovale GG oorknoppen, ø 12.7x10.7mm, met mooi uitgesneden camees. De camees zitten in een strak bewerkte rand. ca 2.6 gr

Zwarte pendule
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...

Kastje + etagere
Resultaat: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Bronzen boedha
Resultaat: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Beeldje, Wiener Werkstad
Resultaat: 135 EUR

Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G

Hanger en collier WG Saffier
Resultaat: 130 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met witte- en blauwe Saffier. Een vierkante hanger van WG, 13x13 mm, met hierin een grote synthetische blauw Saffier met daaromheen een rand bezet met witte synthetische S...

Hanger GG met Onyx
Resultaat: 130 EUR

Hanger en Collier GG 585/000 met Onyx ern diamanten. Sierlijke hanger met onderaan een peervormige Onyx, ca 5.09 crt. In het sierlijke bovengedelte van de hanger zijn een aantal kleine diamantjes gez...

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G

Scheepskompas
Resultaat: 130 EUR

Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

Armstoel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.

Zuil, marmeren blad
Resultaat: 130 EUR

Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee notenhouten rococo-stijl armleunstoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 90x52x50cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 130 EUR

Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.

Bronsje, Keck
Resultaat: 130 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Rozenburg tegel, Apol
Resultaat: 130 EUR

Hollandse Rozenburg Den Haag tegel ca. 1910, naar Louis Apol nr. K 336 22x30cm. Cond.: G

Dekselkannetje
Resultaat: 130 EUR

Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, KPM
Resultaat: 130 EUR

Twee oude Duitse KPM porseleinen kop & schotels met gebaksbord 1e helft 20e eeuw: 1x 3-delig met op het kopje decor van Schloss Charlottenhof Potsdam (handgeschilderd) en 1x tweedelig kop & schotel ca...

2 Figuren, Porseleyne Fles
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.

4x Hummel
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok ( 1 bon 1 ) nr. 429 (1983) H.: 14cm. Cond.: U, 1x meisje in bed met schaap (Wohl Behütet) nr. 455 (1990-1999) 7x8,5cm. Cond.: G, 1x jongen met camera...

Zilveren hanger
Resultaat: 125 EUR

Hanger zilver 835/000 aan zilveren 835/000 collier. Collier gemaakt van dubbelgevouwen ogen, lengte 67 cm. Aan het collier hangt een grote hanger in de vorm van een kruis met versieringen en een soort...

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Snoeijerbosch, oude vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Resultaat: 125 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, n. Du Chattel
Resultaat: 125 EUR

Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G

Karl Hartman pop
Resultaat: 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

Pop, Heubach
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.

Klapbuffet, Louis Seize
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.

6 Kuifstoelen
Resultaat: 125 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek ivoren beeld op houten voet met als voorstelling een Afrikaanse vrouwenbuste met lang gevlochten haar 34xø5cm. Cond.: G

Ivoren leeuw
Resultaat: 125 EUR

Antiek ivoren leeuw in goede staat 7,5x17x3,5cm.

2 Penselenbekers
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.

Armband, 2-rij bloedk.
Resultaat: 120 EUR

Armband van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen fijne bloekoralen, ø 2.5 mm. De bloedkoralen zijn bevestigd aan ene ovale GG sluiting met bloedkoraal, ø 14x9 mm. Lengte ...

Oorhangers + Broche
Resultaat: 120 EUR

Broche GG 750/000 en oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een roos met bewerkte blaadjes, de roos is gemaakt van bloedkoraal. Lengte broche 63 mm. En oorhangers met een klein b...

Oorknoppen WG
Resultaat: 120 EUR

Oorknoppen WG met Onyx en Diamant. Oorstekers met ovale cabouchon geslepen Onyx, totaal ca 6.53 crt bevestigd aan WG stekers voorzien van een bewerking met diamant, totaal ca 0.11 crt. Lengte 18.2 mm ...

Pelgrims fles
Resultaat: 120 EUR

Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U

Granaat collier 2 rij
Resultaat: 120 EUR

Collier van granaten met een GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen granaten, ø 6 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloemetje, ø 14 mm, met 4 kleine granaatjes. Het coll...

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Grote fotolijst
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Hanger collier GG zwart en wit diamant.
Resultaat: 120 EUR

Hanger en collier GG 585/000 met witte en zwarte diamant. Entouragehanger met in het midden 7 witte diamanten. Om de witte diamanten zitten 2 randen bezet met zwarte diamanten. totaal ca 0.25 crt. ø 1...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.

Kavel goud
Resultaat: 120 EUR

Kaveltje goud 585/000 en 333/000 bestaande uit o.a. oorknoppen, oorringen, ring en armband. En enkele onedele pousettes. 585/000 ca 4.0 gr 333/000 ca 9.3 gr

Wally Right
Resultaat: 120 EUR

Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G