Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken celadon vaas in ui vorm. Gesigneerd 1e helft 20e eeuw 7,5xø8cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom landschapsdecor in goede staat 16xø16cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Vijf Chinees porseleinen rijstkommen met floraal- en symbolendecor (onder gesigneerd): 2x gaaf, 2x haarscheur en randschade en 1x met 2 chips. 5,5xø12cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 6,5x10x6cm. Cond.: G
Grote porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en Chinese tekens, minimale chips 45xø26cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Kang Xi schotels met floraal decor (beide chips uit de rand) nø21,7cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas 19e-20e eeuw in Ming stijl. Rondom decor van figuren in landschap 18xø21cm. Cond.: G
Twee kleine antieke Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw met blauw decor: 1x grijs aardewerk (8-kantig) 17e eeuw met floraal decor 8xø8cm. (chip rand) en 1x gelobte pot met floraal decor 6,5xø8cm. (glazu...
Vijf antieke Chinees porseleinen kop & schotels: 3x 17e-18e eeuw met floraal decor en gesigneerd (1x kopje met oude haarlijn) 4,5xø9cm., 2x 18e-19e eeuw met decor van tuin en bamboe (randschades en ha...
Drie delen oud Chinees porselein 1e helft 20e eeuw: 1x kutani kom met tekst en signatuur, 1x kom met blauw decor (beschadigd) en 1x schotel (Familie Roze) met decor van vogels en bloesem 16-21cm.
Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M
Vier 17e-18e eeuwse Queng Long bordjes, 3x lichte randschade en 1x gaaf (floraal decor) ø16,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met bloesemtak decor (verso gemerkt). randschades achterkant rand ø26cm. Cond.: R
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x familie noir schaal ca. 1900 5,5xø15,5cm., 1x Chinese schotel met geschulpte rand en tuindecor 19e eeuw (oude haarlijn) 2,3xø13,3cm. en 1x zalfpotje met flora...
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Twee oude/antieke Chinees porseleinen schotels in 17e-18e eeuwse stijl (lakstempels en tekst verso) 7xø30cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R
Twee CHinees porseleinen schotels Queng Long 17e-18e eeuw met landschapsdecor (8-kantig). Beide met 1 minimale chip 23x23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met berglandschap, huizen en figuren. In goede staat ø25,5cm.
Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G
Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R
Grote Chinees keramieken Yixing theepot met theezeef en rieten handvat, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 13,5x17xø11,5cm. Cond.: G
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen vaasjes, 20e eeuw. Bolle vaas en een vaasje met afbeelding van een vos gesign. U.Poboruy. 8-10cm., Cond.:G
Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G
Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...
Antieke DUitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G
Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M
Twee Japanse/Chinese porseleinen schalen 18e-19e eeuw en een Kutani schenkkan: 1x 18e eeuwse ovale schaal met figuren en floraal decor (China) 15,5x8,5x2cm. , 1x Japans imari met geschulpte rand 19e e...
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.
Drie delen Chinees porselein 18e-19e eeuw: 1x schotel met landschapsdecor en geschulpte rand en 2x kleine schoteltjes met decor van zeegezicht 8-ø12cm. Cond.: G
Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw (miniaturen) o.a; 3 dekselvazen, 1 gemberpot en 1 trekpotje (gesigneerd). 1x chip deksel, 1 vaasje gelijmd, theepotje is gaaf en gemberpot met chip deksel 6-1...
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...
Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...
Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G
Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G
Kavel van 6 delen antiek Chinees porselein 19e eeuw: 2x kleine rijstwijn kommen imari, 1x 8-kantige grote kom met floraal decor binnen en buiten, gesigneerd (chip van voet af) en 1x kom met kreeft, kr...
Drie delen antiek Japans Kutani porseleien, gesigneerd 19e eeuw: 1x pijpvaas, 1x bolle vaas, 1x gemberpot (deksel gelijmd) 13-19cm. Cond.: R-G
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M
Grote antieke imari porseleinen lampenvoet (later geëlectrificeerd). Vaas is omgekeerd en omgebouwd tot lamp (vaas heeft gaatje voor draad) 63xø25cm. Cond.: R-G
Oude imari porseleinen schotel met floraal- en gouddecor ca. 1930 in goede staat ø31cm.
Driedelig 19e eeuws Japans porseleinen kaststel, capucijner met bloesem- en vogeldecor (gesigneerd) in goede staat 15,5-17cm.
Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Kavel divers Chinees porselein 1e en 2e helft helft 20e eeuw: 7 kannen met diverse decors (gemerkt) 1e helft 20e eeuw: 2x dekselkannen 2e helft 20e eeuw en 1x grote kom ca. 1950, 8-17cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.
Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Vijf delen antiek Japans porselein; 1x achtkantige imari porseleinen vaas met floraal decor, 1x kleine imari vaas, geribbeld met floraal decor , 2x goudimari schotels met geschulpte rand (minimale ran...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R
Drie grote 18e-19e eeuwse Chinese voorraadpotten met tekens en floraal decor. Één pot heeft minimale bovenrand-schade 20xø19cm., 19,5xø18cm. en 22xø19cm./
Twee 18e eeuwse keramieken/porseleinen gemberpotten met rondom landschapsdecor (1x gemerkt). Grijze keramieken gemberpot heeft lichte bovenrand-schade 16,5xø15cm. en 16xø14cm. Cond.: R-G
Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G
Delfts keramieken 5-delig kaststel 20e eeuw met floraal- en landschapsdecor 25-33cm. Cond.: G
Delfts keramieken 4-delig kaststel 1e helft 20e eeuw met floraal decor 24-44cm. Cond.: G
Driedelig oud Delfts keramieken kaststel met floraal- en molendecor (1 vaas met randschade) 30-31cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.
Twee delen antiek Chinees porselein; 1x Chinese vaas 18e eeuw (hals gelijmd) en 1x imari schotel 19e eeuw (1 chip) Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte vaas met afgebeeld een Japans huis met bloemendecor 22xø15cm. Cond.: G
Oude porselein en buste, gesigneerd monogram S.B. Duitsland 29cm.
Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.
Drie antieke porseleinen figuren: 1x figuur met doedelzak en drankfles, 1x meisje met mand (chips), 1x man bij boomstronk (chips) 12-13cm. Cond.: R
Vijf oude Duits porseleinen figuren: 1x zeepaardje (gemerkt AA met kroon), 1x grote vogel Thuringen (beschadigd), 1x kleine vogel Thuringen (beschadigd), 1x Goebel figuur van meisje op hek ca. 1960 (g...
Duits porseleinen KPM figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met bloembak 14,5cm. Cond.: G
Vijf delen oud Duitse porselein: 1x schaal met musicerende putti Hutschenreuther Selb Bavaria ca. 1960 (goed), 1x kindje met bal (goed), 1x poes met bal Thuringen (goed), 1x danseres Volkstedt (bescha...
Vier 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen vazen met divers decor; 1x knobbelvaas (tekst op bodem) met bijzonder fijn decor, 1x hoge knobbelvaas met duiven- en bloemdecor (gesigneerd), 1x kleine vaas ...
Zes diverse oude porseleine figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (MEissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel ca. 1900 porselein, keramieken poedel 2e helft 20e eeuw. 22-28cm. Cond.:G
Vier oude Duitse Rosenthal porseleinen figuren: 1x putti met geit (Kunstabteilung Selb) (beschadigd), 1x haas (Selb Plössberg) (goed), 1x konijn (Kunstabteilung Selb) ( goed), 1x gans (Selb Bavaria) (...
Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G
Twee grote Delfts blauwe vazen Boch (groot) en Petrus Regout Maastricht ca. 1900 36-47cm. Cond.: G
Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G