Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Beeldjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G

Porseleinen Guan Ying
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.

3 Schotels, 8-kantig
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R

3 Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G

3 Chinese amuletten
Startprijs 90 EUR

Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G

Celadon vaasje
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinees keramieken celadon vaas in ui vorm. Gesigneerd 1e helft 20e eeuw 7,5xø8cm. Cond.: G

Kang Xi klap muts
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...

2 Chinese potten
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G

Gemberpot
Startprijs 50 EUR

Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom landschapsdecor in goede staat 16xø16cm.

Chinees vaasje, blauw
Startprijs 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

5 Chinese rijstkommen
Startprijs 40 EUR

Vijf Chinees porseleinen rijstkommen met floraal- en symbolendecor (onder gesigneerd): 2x gaaf, 2x haarscheur en randschade en 1x met 2 chips. 5,5xø12cm. Cond.: G

5 Delen eierschaal pors.
Startprijs 35 EUR

Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...

2 Vierkante vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 6,5x10x6cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR

Grote porseleinen dekselvaas ca. 1800 met blauw bloemendecor en Chinese tekens, minimale chips 45xø26cm. Cond.: R-G

3 Chinese amuletten
Startprijs 90 EUR

Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Kang Xi schotels met floraal decor (beide chips uit de rand) nø21,7cm. Cond.: R

Blauwe vaas, Ming stijl
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 19e-20e eeuw in Ming stijl. Rondom decor van figuren in landschap 18xø21cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee kleine antieke Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw met blauw decor: 1x grijs aardewerk (8-kantig) 17e eeuw met floraal decor 8xø8cm. (chip rand) en 1x gelobte pot met floraal decor 6,5xø8cm. (glazu...

2 Schotels, 3 kommetjes
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kop & schotels: 3x 17e-18e eeuw met floraal decor en gesigneerd (1x kopje met oude haarlijn) 4,5xø9cm., 2x 18e-19e eeuw met decor van tuin en bamboe (randschades en ha...

3 Delen Chin. porselein
Startprijs 25 EUR

Drie delen oud Chinees porselein 1e helft 20e eeuw: 1x kutani kom met tekst en signatuur, 1x kom met blauw decor (beschadigd) en 1x schotel (Familie Roze) met decor van vogels en bloesem 16-21cm.

Bord, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

4 Bordjes, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Vier 17e-18e eeuwse Queng Long bordjes, 3x lichte randschade en 1x gaaf (floraal decor) ø16,5cm. Cond.: R-G

Bord, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met bloesemtak decor (verso gemerkt). randschades achterkant rand ø26cm. Cond.: R

3 Delen Chin. porselein
Startprijs 20 EUR

Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x familie noir schaal ca. 1900 5,5xø15,5cm., 1x Chinese schotel met geschulpte rand en tuindecor 19e eeuw (oude haarlijn) 2,3xø13,3cm. en 1x zalfpotje met flora...

2 Kantonese borden
Startprijs 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

2 Borden
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen schotels in 17e-18e eeuwse stijl (lakstempels en tekst verso) 7xø30cm. Cond.: G

1 Bord, Queng Long
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.

2 Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R

2 Borden, Queng Long
Startprijs 180 EUR

Twee CHinees porseleinen schotels Queng Long 17e-18e eeuw met landschapsdecor (8-kantig). Beide met 1 minimale chip 23x23cm. Cond.: G

Kang Xi schaal
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met berglandschap, huizen en figuren. In goede staat ø25,5cm.

2 Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G

2 Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G

2 Majolica vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees keramieken Yixing theepot met theezeef en rieten handvat, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 13,5x17xø11,5cm. Cond.: G

2x Vaasje, KPM
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen vaasjes, 20e eeuw. Bolle vaas en een vaasje met afbeelding van een vos gesign. U.Poboruy. 8-10cm., Cond.:G

Meissen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G

6 Keramieken borden
Startprijs 50 EUR

Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...

Limoges doosje
Startprijs 25 EUR

Verguld Frans handbeschilderd Limoges doosje 6x4,5cm. Cond.: U

Schaal + Sauciere
Startprijs 45 EUR

Antieke DUitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G

6 Rosenthal borden
Startprijs 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

5 Kop, 3 schotels
Startprijs 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.

Vaas, drakenmotief
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M

2 Schaaltjes+kan
Startprijs 50 EUR

Twee Japanse/Chinese porseleinen schalen 18e-19e eeuw en een Kutani schenkkan: 1x 18e eeuwse ovale schaal met figuren en floraal decor (China) 15,5x8,5x2cm. , 1x Japans imari met geschulpte rand 19e e...

Schaal, Ming stijl
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.

3 Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein 18e-19e eeuw: 1x schotel met landschapsdecor en geschulpte rand en 2x kleine schoteltjes met decor van zeegezicht 8-ø12cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw (miniaturen) o.a; 3 dekselvazen, 1 gemberpot en 1 trekpotje (gesigneerd). 1x chip deksel, 1 vaasje gelijmd, theepotje is gaaf en gemberpot met chip deksel 6-1...

Chinees vaasje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

3 Chinese vaasjes
Startprijs 75 EUR

Drie Chinees porseleinen vaasjes 18e-19e eeuw: 1x vaasje met tekst, bloemendecor en vogel (gemerkt met lakstempel), rose/groen, 1x vaasje met floraal decor blauw, 1x klein vaasje met floraal decor (1 ...

7 Chinese vaasjes
Startprijs 30 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

Plaquette Fam Rose
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G

Divers porselein
Startprijs 90 EUR

Kavel van 6 delen antiek Chinees porselein 19e eeuw: 2x kleine rijstwijn kommen imari, 1x 8-kantige grote kom met floraal decor binnen en buiten, gesigneerd (chip van voet af) en 1x kom met kreeft, kr...

3 Kutani vazen
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porseleien, gesigneerd 19e eeuw: 1x pijpvaas, 1x bolle vaas, 1x gemberpot (deksel gelijmd) 13-19cm. Cond.: R-G

Yixing theepot, theeglazuur
Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G

Imari trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M

Imari schemerlamp
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke imari porseleinen lampenvoet (later geëlectrificeerd). Vaas is omgekeerd en omgebouwd tot lamp (vaas heeft gaatje voor draad) 63xø25cm. Cond.: R-G

Groot imari bord
Startprijs 50 EUR

Oude imari porseleinen schotel met floraal- en gouddecor ca. 1930 in goede staat ø31cm.

3 Imari vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Driedelig 19e eeuws Japans porseleinen kaststel, capucijner met bloesem- en vogeldecor (gesigneerd) in goede staat 15,5-17cm.

2 Delen imari
Startprijs 120 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G

Imari tulpenvaas
Resultaat: 230 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G

Imari vaas
Startprijs 40 EUR

Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M

Divers Chin. porselein
Resultaat: 50 EUR

Kavel divers Chinees porselein 1e en 2e helft helft 20e eeuw: 7 kannen met diverse decors (gemerkt) 1e helft 20e eeuw: 2x dekselkannen 2e helft 20e eeuw en 1x grote kom ca. 1950, 8-17cm. Cond.: G

Wit keramieken vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.

Italiaans keramieken figuur
Startprijs 15 EUR

Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

5 Delen imari
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek Japans porselein; 1x achtkantige imari porseleinen vaas met floraal decor, 1x kleine imari vaas, geribbeld met floraal decor , 2x goudimari schotels met geschulpte rand (minimale ran...

Blauw Chinese vaas
Startprijs 30 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R

3 Gemberpotten
Startprijs 150 EUR

Drie grote 18e-19e eeuwse Chinese voorraadpotten met tekens en floraal decor. Één pot heeft minimale bovenrand-schade 20xø19cm., 19,5xø18cm. en 22xø19cm./

2 Gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse keramieken/porseleinen gemberpotten met rondom landschapsdecor (1x gemerkt). Grijze keramieken gemberpot heeft lichte bovenrand-schade 16,5xø15cm. en 16xø14cm. Cond.: R-G

Penselenvaas
Startprijs 30 EUR

Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 30 EUR

Delfts keramieken 5-delig kaststel 20e eeuw met floraal- en landschapsdecor 25-33cm. Cond.: G

4-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 45 EUR

Delfts keramieken 4-delig kaststel 1e helft 20e eeuw met floraal decor 24-44cm. Cond.: G

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 20 EUR

Driedelig oud Delfts keramieken kaststel met floraal- en molendecor (1 vaas met randschade) 30-31cm. Cond.: R

Imari vaas
Startprijs 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.

Imarivaas + bord
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein; 1x Chinese vaas 18e eeuw (hals gelijmd) en 1x imari schotel 19e eeuw (1 chip) Cond.: R

Imarivaas, gelobt
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte vaas met afgebeeld een Japans huis met bloemendecor 22xø15cm. Cond.: G

Wit keramieken hoofd
Resultaat: 100 EUR

Oude porselein en buste, gesigneerd monogram S.B. Duitsland 29cm.

Pors. beeld, vogels op ree
Startprijs 60 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

Drie antieke porseleinen figuren: 1x figuur met doedelzak en drankfles, 1x meisje met mand (chips), 1x man bij boomstronk (chips) 12-13cm. Cond.: R

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duits porseleinen figuren: 1x zeepaardje (gemerkt AA met kroon), 1x grote vogel Thuringen (beschadigd), 1x kleine vogel Thuringen (beschadigd), 1x Goebel figuur van meisje op hek ca. 1960 (g...

KPM beeld, jongen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen KPM figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met bloembak 14,5cm. Cond.: G

5 Diverse beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen oud Duitse porselein: 1x schaal met musicerende putti Hutschenreuther Selb Bavaria ca. 1960 (goed), 1x kindje met bal (goed), 1x poes met bal Thuringen (goed), 1x danseres Volkstedt (bescha...

4 Kutani vazen
Startprijs 120 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen vazen met divers decor; 1x knobbelvaas (tekst op bodem) met bijzonder fijn decor, 1x hoge knobbelvaas met duiven- en bloemdecor (gesigneerd), 1x kleine vaas ...

6 Diverse beeldjes
Startprijs 60 EUR

Zes diverse oude porseleine figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (MEissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G

2 Poedel beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel ca. 1900 porselein, keramieken poedel 2e helft 20e eeuw. 22-28cm. Cond.:G

4 Rosenthal beeldjes
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse Rosenthal porseleinen figuren: 1x putti met geit (Kunstabteilung Selb) (beschadigd), 1x haas (Selb Plössberg) (goed), 1x konijn (Kunstabteilung Selb) ( goed), 1x gans (Selb Bavaria) (...

2 Hondenbeeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse porseleinen Hutschenreuther honden: pekinees en een poedel. 2e helft 20e eeuw. 9-17cm., Cond.:G

2 Vazen, Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Delfts blauwe vazen Boch (groot) en Petrus Regout Maastricht ca. 1900 36-47cm. Cond.: G

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Bisquit plaquette
Startprijs 35 EUR

Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)

Bisquit buste
Startprijs 35 EUR

Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G